אל תהיו נורמליים, סעו במיני קופר!

הפרסומת החדשה של מיני קוראת לכם להעז להיות שונים, ואם להסתמך על דברי הפרסומת, להיות שונים זה אומר ללכת למסיבה פרועה, לעשות הולה הופ על הבמה, להלביש ברווז גומי ענקי על גג המכונית, לרכב על חמור צעצוע עם זיקוקים תקועים בעכוז ולנסוע עם מכונית המיני החדשה שלכם על שני גלגלים בזמן שאתם עומדים על גג הרכב.

הסרטון מתחיל כאשר המילה נורמלי מופיעה על המסך במה שנראה כמו עוד יום שגרתי. השעון מעורר מצלצל, חביתה של בוקר, כוס קפה ונסיעה רגילה באוטובוס או רכבת בדרך לעבודה. הקריין ברקע מסביר לנו את משמעות המילה נורמלי במובן הלא מחמיא שלה: נורמלי זה רגיל, ממוצע, בטוח, ומוכר. אבל נורמלי לעולם לא יהיה מדהים. בשלב זה הפרסומת תופסת כיוון אחר שמראה לנו את כל הדברים המדהימים שאנחנו מפסידים במידה ואנחנו בוחרים להיות “נורמליים”.


לא ממש ברור לי איך מכונית מיני תהפוך את חיי להיות כל כך מטורפים וחורגים מהנורמה. הפרסומת מעבירה מסר של רכב שונה,  רכב לאנשים אחרים, שלא הולכים בתלם ורוצים להיות שונים, אבל עם זאת נראה שהיא מדברת אל קהל צעיר יותר שאולי מאוד יאהב ויתלהב מהפרסומת אך אינו יכול להרשות לעצמו לרכוש את המכונית המדליקה הזו גם אם ימלצר שעות נוספות. הפרסומת הקודמת של מיני “קטן מול גדול” היתה יותר אפקטיבית בעייני כאשר הדגישה את היתרונות של להיות קטן בדרך צעירה ורעננה. הסרטון המגניב מזכה את מיני ב 3 פטריות שמפיניון.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק