מצחיק: שרוטונים נכנסים בפרטים הקטנים של נוקיה לומיה

לשאלה “איפה אלוהים?” יש רק תשובה אחת מתבקשת: בפרטים הקטנים. זאת כנראה הסיבה שהמפתחים של נוקיה לומיה – שרצו לייצר סמארטפון שיהיה קרוב לאלוהי – החליטו לתת את כל מה שיש להם בפרטים הקטנים: משטח טעינה אלחוטי עליו מניחים רק את הלומיה, והופ! הסוללה מלאה! מבלי להסתבך עם חיבור הסמארטפון לחוטים!, מצלמה עם משהו כמו אלף מגה פיקסל (טוב נו, אז 41. וזה עדיין יותר ממה שיש לכל מכשיר אחר בשוק), היכולת לעבוד בקלות ובלי לריב עם הוורד והאקסל בטלפון שלכם כי אופיס אוהב ווינדוז ואפשרות לסדר את מסך הבית בדיוק – אבל בדיוק – כמו שמתאים לכם.

מפה לשם, רשימת היתרונות הזאת הפכה לסדרת סרטונים משעשעים. משרד הפרסום ‘לעומק התודעה’ הגו את הרעיון המשעשע ויחד עם חבורת שרוטונים המצחיקה הצליחו להביא סדרת סרטונים קצרים ומגניבים. הגיבורים כאן הם רון ואבי, או אם אתם רוצים שיהיה לכם קל לזכור – זה עם הלומיה והשני, חבר שלו, הלוזר. ביחד, השנים מדגימים איך יראו החיים שלכם עם או בלי המכשיר.

בסרטון הזה, למשל, מוסר ההשכל הוא שאם קנית נוקיה לומיה, אתה לא צריך כרטיסים להתפלח להופעות. ככה זה כשיש סמארטפון  עם מצלמה מדהימה.

כאן הלומיות נותנים הדגמה משעשעת של מה קורה למי שלא משחרר את עצמו מכבלי הטעינה שמסבכים את החיים.


 

זוכרים שבהתחלה כתבנו שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים? אז אתם ודאי תזדקקו לעזרה שלו כשתיתקלו במצב בו אתם צריכים לערוך קובץ וורד או אקסל באמצעות הסמארטפון שלכם, וכלל לא בטוח שהוא יצליח לעזור לכם. כלומר, אלא אם הוא הבעלים הגאה של נוקיה לומיה, שם תמצאו מערכת אופיס מלאה עם אפס בעיות.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק