17 שנים אחרי: נוקיה משיקה מחדש את הטלפון הסלולארי האהוב בכל הזמנים

אי שם לפני קצת יותר מ-16 שנה, זמן קצר לפני שפרצו לחיינו הטלפונים החכמים, השיקה נוקיה, אז יצרנית הטלפונים הסלולריים הגדולה בעולם, את הדגם החדש שלה, nokia 3310. המכשיר המפורסם, שהושק בבוקר ה-1 בספטמבר בשנת 2000, שינה לחלוטין את פני תעשיית הטלפונים כשהפך בין רגע ללהיט ענק ולמצרך חובה לצד כל אוזן, ונחשב עד היום למכשיר הסלולארי האמין והאהוב בכל הזמנים, בזכות כושר ההישרדות האדיר שלו ואורך חיי סוללה כמעט אינסופי.

כעת, כמעט שני עשורים מאוחר יותר ולאחר שאותו מכשיר כבר הפך מזמן למיצג ארכאולוגי אותו ניתן להשיג רק באתרים כמו Ebay במחירים מופקעים שמאפיינים מוצרי אספנות, נודע כי חברת נוקיה מתכננת להשיק מחדש את המכשיר המיתולוגי בכנס המובייל השנתי שיערך בסוף החודש בברצלונה.

על פי הדיווח אותו הדליף איבן בלאס, מי שנחשב לאחד מבכירי המדליפים ברשת וכזה שהמידע שהוא מפרסם תמיד אמין, המכשיר הנוסטלגי של נוקיה יושק ביחד עם 3 מכשירי הסמארטפון החדשים שלה נוקיה 5,3 ו-6, ויימכר לקהל הרחב במחיר של 59 יורו (כ-240 ש”ח).

המהלך המוכר הזה, במסגרתו חברות מעלות מהאוב מוצרים ישנים ומשיקות אותן מחדש במהדורה נוסטלגית מוגבלת מוכר לכולנו, אבל אין ספק שבניגוד לשוקולד רוזמרי או קוטג’ באריזה של פעם, הפעם מדובר בידיעה מפתיעה באמת שתרגש כל מי שגדל בתחילת שנות ה-2000 וניפץ שיאים בסנייק, המשחק האדיוטי שסחף מאות מליונים והשתלט על הזמן הפנוי שלנו הרבה לפני קנדי קראש ופייסבוק.

כאמור, המכשיר המפורסם ייחשף מחדש בכנס שיערך ב-26 בפברואר וצפוי לצאת למכירה לציבור הרחב כשההערכות צופות כי נוקיה תמתג אותו בטלפון שני או טלפון חירום אם תרצו, כזה ששווה לכל אחד להחזיק במגירה בבית לשעת הצורך.

לייק לפטריה בפייסבוק