מקסים: הגבס של נועה

כל מי ששבר יד או רגל בחייו יודע שמדובר בחוויה לא ממש מומלצת. אולם, לא משנה כמה סידן נצרך וכמה ניזהר, אנחנו יצורים שבריריים ולפעמים אפשר לשבור יד או רגל גם בהליכה מקרית ברחוב. בכל הברדק שמביא עמו גבס: המגבלה בתנועה, הגירודים, אי הנוחות וחוסר המעש, יש גם נקודה אחת חיובית: החתימות והקשקושים על הגבס.

לכל אחד יש את הימים הללו בהם הגורל לא מאיר לו פנים. כשנועה, 32, מעצבת וזמרת מתל אביב, הלכה לתומה ברחוב ודיברה בנייד, היא לא תארה לעצמה שהוא גם ישבור לה את הרגל, וברגע אחד של חוסר תשומת לב, היא תהפוך מנועה, לנועה בגבס. נועה לא שמה לב למהמורה על הכביש, סובבה את כף רגלה שנתקעה בכפכף, ושברה את עצם המסרק (למעמיקים: עצם המסרק בויקיפדיה)

כמובן, לא נעים, אבל נועה לא נתנה לגבס לייאש אותה. כדי להפיג את השעמום, ניצלה נועה את כישרון הציור שלה, וכמו מעצבת אמיתית, החלה לעצב לעצמה את הגבס על ידי ציור. העבודה על הגבס נמשכה שלושה ימים, כשמונה שעות במצטבר, ובסופה התקבל גבס שכל כולו קסם, צבע ומטריושקות. מרבית הגבס מכוסה בציור, מלבד חלק אחד קטן בגב הגבס שנשאר לבן, בעקבות בעיה אותה נועה מגדירה היטב: “אני לא עד כדי כך גמישה”.

נועה מספרת שהגבס מושך תשומת לב רבה ברחוב, ורבים עוצרים אותה, מחמיאים ושואלים שאלות. את התמונות הנפלאות של תהליך היצירה של הגבס, צילמה יחד עם חבר שלה עמרי באמצעות אינסטגרם, ואת כולן תוכלו למצוא בפרופיל האינסטגרם שלה וגם בזה של עמרי. אספנו עבורכם את התמונות הבולטות של נועה והגבס הכי מקסים בתל-אביב. בימים אלה אגב, נועה סוגרת שלושה שבועות בגבס, עם עוד שבועיים לפניה, לפחות עד שצילומי הרנטגן יבשרו אחרת.

צפו בתמונות הנהדרות וזכרו: לצייר על גבס זה כיף, אבל זה הרבה יותר כיף כשהוא לא על הרגל שלך. החלמה מהירה נועה!

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק