פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שגילתה האמא הזאת אחרי שחתכה את בובת האמבטיה של התינוק שלה

אחד הדברים שילדים קטנים הכי נהנים לעשות בזמנם הפנוי, ואלוהים יודע שיש להם הרבה ממנו, הוא לבלות באמבטיה ולשחק עם צעצועי המים שלהם. אלא שלמרות שכל העסק הזה, תחת השגחת מבוגר כמובן, נראה תמים ולא מזיק, מסתבר שברווזי הגומי ושאר הבובות שמשעשעות את הזאטוטים בזמן שהם מתפנקים באמבטיה, עלולות להוות סכנה בריאותית עבור הילדים.

Credit: Pixabay

איילת גבנדה, אמא לשני ילדים קטנים, ביקרה באחת החנויות של רשת שילב, וממש במקרה, הייתה עדה לשיחה מטרידה שהתנהלה בין אחת הלקוחות למוכרת בחנות. הסטטוס עם תמליל השיחה שפרסמה איילת בפרופיל הפייסבוק שלה, זכה למעל 14 אלף שיתופים וחושף ממצאים מלחיצים במיוחד בנוגע לצעצועי הגומי שהורים רבים רוכשים עבור ילדיהם, המהווים, כך מסתבר, בית גידול מושלם עבור חיידקים ופטריות שעלולים לסכן את בריאות הילדים. אל הסטטוס, צירפה איילת גם תמונה הממחישה מהו המחזה שמתגלה כשחוצים לשניים בובת גומי שבאה במגע ממושך עם מי האמבטיה.

"שיחה ששמעתי היום בשילב – סכנה לילדים!
בבקשה שתפו כמה שיותר!
לקוחה: "הילד שלי חטף דיזינטריה מבובות גומי של אמבטיה!
המוכרת: מה? מה זאת אומרת?
לקוחה: הילד היה כל הזמן עם שלשולים והלכתי לרופא.
עברנו דבר דבר על כל המזונות והחפצים שבמגע עם הילד ואז נזכרתי באמבטיה ובברווזים שהוא אוהב למצוץ באמבטיה.. הרופא אמר שזאת יכולה להיות הסיבה.
המוכרת: אבל איך הוא ידע שזה מזה?
לקוחה: הבאתי את הבובות אליו וביחד גזרנו אותם עם מספריים. את לא מאמינה מה מצאנו בפנים! הכל שחור!!! לא האמנתי שנתתי לילד שלי להכניס לפה את הדבר הנוראי הזה!
המוכרת: מה? בחיים לא שמעתי על סיפור כזה.
לקוחה: גם אני לא. ואני גננת כבר כמה שנים. אבל עובדה!

אז קחו זאת לתשומת לבכם והפיצו הלאה!
כל הבובות גומי החמודות האלו שנכנסות עם התינוק שלכם לאמבטיה הם פשוט מרבץ חיידקים מטורף.
אני מקווה שאם נפיץ הרבה שילב יפסיקו למכור את הרעה החולה הזאת… וגם הרבה הורים יזרקו לפח את אלו שכבר קנו."

כפי שניתן לראות בתמונה, הצפרדע תמימת המראה שנראית מתוקה מאוד מבחוץ, מלאה בחיידקים ובפטריה שחורה ודוחה, והמחשבה שילדים קטנים דוחפים את הבובות הללו לתוך הפה שלהם כחלק מהמשחק איתן, מעוררת בחילה.

בסוף הסטטוס שלה, קוראת איילת לרשתות חנויות הילדים להפסיק ולמכור את מרבצי החיידקים הללו שנמכרים במסווה של בובות גומי. אולם, לפני שאתם נכנסים להיסטריה מיותרת, יש גם פתרונות יותר הגיוניים לעניין. אפשרות אחת היא לאטום באמצעות דבק את החורים הנמצאים על הבובה. אפשרות נוספת היא לדאוג לנקות את בובות הגומי הללו אחת לכמה ימים באמצעות מים רותחים ואלכוהול, או לחילופין, להכניס אותן למדיח הכלים. אפשרות אחרת ושפויה יותר, היא פשוט להימנע מלקנות אותן, או לבחור בבובות שאין בהן חורים. כך או כך, ראו הוזהרתם.

קליק לפוסט המקורי בפרופיל הפייסבוק של איילת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...