מבריק: מתיחה אכזרית בנמל התעופה

זקן חכם ממוצא אתני כלשהו, אמר פעם שהחיים הם מלאי הפתעות. הרבה דברים לא צפויים עשויים לקרות לנו ביום יום, אירועים שעשויים לשבש או לשנות את כל הלו”ז שלנו ולעיתים גם את כל החיים שלנו. אז נכון, אף אחד לא מת מדו”ח חנייה שמן ומבאס, או מכוס קפה שנשפכה לו על הבגדים שניה לאחר שהגיע למקום העבודה, אך דמיינו לעצמכם, מה היה קורה אם ברגע אחד, בזמן שאתם חיים את חייכם בניחותא, הייתם מגלים לפתע שאתם הבנאדם הכי מבוקש במדינה, והתמונה שלכם מופיעה בכל אמצעי התקשורת?

ובכן, עבור מספר גרמנים שבסה”כ ביקשו לטוס לחו”ל וישבו בניחותא בנמל התעופה בגרמניה, זה בהחלט לא היה יום שגרתי. חברת מוצרי הטיפוח Nivea החליטה לבדוק את גבולות הסבלנות והמתח של הגרמנים, כשארגנה קמפיין גרילה נהדר בנמל התעופה המקומי, סוג של מתיחה אכזרית עם סוף טוב.

בחורה יושבת על אחד מספסלי ההמתנה בנמל התעופה, כשמולה מתיישב גבר שמעיין בעיתון היומי. לפתע, מבחינה הבחורה כי התמונה שלה, שכמובן צולמה ללא ידיעתה שלוש דקות קודם לכן, מופיעה בגב העיתון לצד הכיתוב “מבוקשת במנוסה”. עוד לפני שהיא מספיקה לעכל את מה שעיניה קלטו, מתחילה לפעול מערכת הכריזה בה מבקשת הדוברת את עזרת הנוכחים בנמל התעופה בחיפוש אחר אישה שאת תאורה היא מוסרת וכמובן תואם אחד לאחד את המראה שלה.

מתיחה אכזרית בנמל התעופה

כמובן, האישה מבחינה שמשהו לא בסדר, כשעיניהם הרבות של עוברי האורח מתחילות להתבונן בה במבטים חשדניים. לפתע, מתחיל מבזק מיוחד על מסכי הטלויזיה באולם ההמתנה, שם קריין הטלויזיה מבשר בשידור חיי (היישר מאולפן שנמצא בחדר הסמוך), על הפושעת הנמלטת המסוכנת שכל גרמניה מחפשת. בשלב הזה, כבר ניתן להבחין באימה שאוחזת בבחורה המסכנה.

המתיחה האכזרית אך המשעשעת הזאת נערכה על גבם של מספר אנשים שונים והסרטון הבא מסכם את הפעילות. איך כל זה נגמר? אם להיות כנים, בפאנץ’ דיי מעפאן שלא מצדיק את כל המהומה וההפקה הגרנדיוזית, כשמטרת הקמפיין הינה קידום דאודורנט חדש המותאם במיוחד לאנשים הסובלים מזיעה כתוצאה מלחץ. בכל אופן, מדובר בקמפיין ויראלי מפתיע ומקורי, שהצליח לצבור כבר קרוב לשלוש מליון צפיות בתוך מספר ימים ולגמרי מומלץ לצפייה.


לייק לפטריה בפייסבוק