הזום המטורף של המצלמה הזאת מאפשר לראות את הירח זז

גם אם אתם לא מחשיבים את עצמכם לחובבי צילום מושבעים, אי אפשר שלא להתרשם מהדגם החדש של יצרנית המצלמות Nikon, שהשיקה לאחרונה מצלמה קומפקטית שמצליחה למשוך תשומת לב רבה ברחבי הרשת, בעיקר בזכות יכולות המיקוד (Zoom) המטורפות שלו.

הדגם החדש, Nikon Coolpix P900, אותו תוכלו לרכוש בחו”ל במחיר של 600 דולרים (בארץ מחירו מתחיל מ-3000 ש”ח), מצויד בזום אופטי מדהים ומטורף של x83 המאפשר לקלוט את הפרטים הכי קטנים מבעד לעדשה, כאלה שהעין האנושית לא מסוגלת להבחין בהן, גם במרחקים ארוכים שמגיעים עד למרחק של 30 קילומטרים, או במילים אחרות, חלומו של כל צלם טבע או חובבי צילום באופן כללי.

מאז הושקה המצלמה החדשה ושוברת השיאים הזאת בתחילת חודש מרץ עלו לרשת לא מעט סרטונים שמעמידים למבחן את הזום האופטי המשוגע שלה ואפשר לומר בלשון המעטה שהתוצאות ממש לא מאכזבות. אחד מהסרטונים הללו אותו תוכלו לראות מיד, מדגים מה קורה כשמכוונים את המצלמה אל הירח ומפעילים את הזום המקסימלי. כפי שאתם ודאי מנחשים, התוצאה לא פחות ממדהימה ומאפשרת לראות בבירור את פני השטח שלו, ואפילו לראות אותו זז ביחס לכדור הארץ.

אם ההדגמה הזאת לא הספיקה לכם ואתם רוצים עוד, חיפוש מהיר ביוטיוב יוביל אתכם להמון סרטונים מהפנטים המדגימים את יכולותיה של המצלמה. זהירות, זה פשוט ממכר. הנה עוד כמה דוגמאות נוספות לזום המטורף בפעולה.

המנוף הנעלם:

הירח בלילה

הדגל

דרך: PetaPixle

לייק לפטריה בפייסבוק