פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 ציורים נפלאים שלוכדים את רגעי הזוגיות הקטנים והקסומים שכל בני זוג חווים

כל מי שנמצא במערכת יחסים ארוכה יודע שזוגיות היא ממש לא פיקניק, ולא תמיד מרגישה ונראית כמו סיפורי האגדות הקסומים או סרטי האהבה ההוליוודיים המוגזמים. שגרת היום יום המתישה והמונוטונית מביאה עמה לא מעט צרות לממלכה, וגורמת למריבות, ויכוחים, פשרות וחיכוכים. אולם, אותה שגרה בדיוק היא גם זו שיוצרת את אותם רגעים קסומים וספונטניים, אלו שמתרחשים בלי תכנון מוקדם ומצליחים לגרום לנו להרגיש בכל פעם מחדש את עצמת האהבה ששני בני זוג יכולים לייצר אחד כלפי השנייה.

סדרת ציורים מופלאה בשם "Everyday Love" שיצרה המאיירת ההודית נידי צ'נאני, מצליחה ללכוד בצורה מושלמת את אותם רגעי זוגיות קטנים, מרגשים ומסעירים שכל זוג חווה בשגרת היום יום שלו, רגעים שאנחנו לא תמיד יודעים להעריך באותו רגע, אבל הם אלו שמניחים את היסודות למערכת היחסים, או כפי שאומרת הקלישאה הגדולה ביותר, מצליחים לשמור על הלהבה דולקת.

שירה משותפת במהלך נסיעה ברכב, ריקוד ספונטני בסלון, נשיקה סוערת על מפתן הדלת, מלחמת כריות על המיטה או סתם טיול חסר משמעות בפארק. אלו רק חלק מהדוגמאות אותן תוכלו למצוא בין שלל התמונות הנהדרות הללו. זהירות! הן קיטשיות, מעט שמאלציות, אבל פשוט עושות טוב על הלב.

אהבה יום יומית 29אהבה יום יומית 1 אהבה יום יומית 30אהבה יום יומית 28 אהבה יום יומית 33 אהבה יום יומית 2אהבה יום יומית 22 אהבה יום יומית 3 אהבה יום יומית 4 אהבה יום יומית 5אהבה יום יומית 31 אהבה יום יומית 6 אהבה יום יומית 7 אהבה יום יומית 8 אהבה יום יומית 9 אהבה יום יומית 10 אהבה יום יומית 11 אהבה יום יומית 12אהבה יום יומית 27 אהבה יום יומית 13 אהבה יום יומית 14 אהבה יום יומית 15 אהבה יום יומית 16 אהבה יום יומית 17 אהבה יום יומית 18 אהבה יום יומית 19אהבה יום יומית 32 אהבה יום יומית 23 אהבה יום יומית 25 אהבה יום יומית 26אהבה יום יומית 20

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...