18 שמות חיבה מוזרים שזוגות מאוהבים משתמשים בהם במדינות שונות ברחבי העולם

אם אתם מחפשים שמות חיבה מצחיקים לחבר, בן זוג או חברה הגעתם למקום הנכון. ריכזנו בכתבה המון רעיונות מקוריים של כינויים מצחיקים ושמות חיבה שזוגות משתמשים בהם ברחבי העולם.

לכל זוג יש את כינויים דביקים שמככבים תמיד בשיחות ובהודעות שאתם מחליפים ביניכם. בדרך כלל שמות חיבה כאלה הם מביכים, חלקם לגיטימיים, אחרים סתם הזויים. אבל האם יש שמות חיבה שחוזרים על עצמם ונחשבים לשמות חיבה רשמיים של מדינה?

אז כן, מסתבר שלהרבה מדינות בעולם יש שמות חיבה מועדפים שמככבים בקרב הזוגות שם. יש כאלה שיכולים להישמע הגיוניים גם בעברית, כמו למשל “חתיכת סוכר” שהולך חזק בספרד. ולעומתם, יש כמה שמות חיבה שלדעתנו מביך אפילו לומר בקול, כמו למשל “ביצה עם עיניים”, היפני.

אז הנה רשימה של שמות חיבה לפי מדינות, כדי שתוכלו ליהנות מהצצה לתרבות אחרת וגם כדי שתדעו מה להגיד, אם תמצאו יום אחד מאהב/ת מעבר לים ונמאס לכם לומר אחד לשניה כינויי חיבה שגרתיים כמו ממי, מותק, נשמה, בייב וכל שאר מילות החיבה השגורות שמרבית הזוגות הישראלים נוטים להשתמש בהן.

עוד בפטריה

כך נראים בגדי חתן וכלה מסורתיים של זוגות ביום החתונה מסביב לעולם

25 סטטוסים מצחיקים על הדברים הכי מטומטמים שזוגות רבים בגללם

16 זוגות קשישים שובבים שמוכיחים שאנחנו אף פעם לא זקנים מדי לעשות שטויות

שמות חיבה 1
Credit: Pixabay

 

שמות חיבה 2
Credit: Pixabay
שמות חיבה 3
Credit: Pixabay
שמות חיבה 4
Credit: Pixabay
שמות חיבה 5
Credit: Pixabay
שמות חיבה 6
Credit: Pixabay
שמות חיבה 8
Credit: Pixabay
שמות חיבה 9
Credit: Pixabay
שמות חיבה לחבר 10
Credit: Pixabay
Credit: Pixabay
Credit: Pixabay
שמות חיבה לבנות
Credit: Pixabay
שמות חיבה לבנות 1
Credit: Pixabay
שמות חיבה יפים
Credit: Pixabay
Credit: Pixabay
Credit: Pixabay
Credit: Pixabay

ברשימה הנ”ל המתמקדנו בשמות מצחיקים שזוגות מאוהבים משתמשים בהם ברחבי העולם, אך כעת נצרף לכם גרסאות כחול לבן, כינויים לבן זוג קרוב, שמות חיבה לחברה וכמה שמות מיוחדים לבנות שאתם יכולים להשתמש בהם.

אם יש גם לכם שמות חיבה יפים ומצחיקים ו/או כינויים מצחיקים שאתם משתמשים בהם ומתחשק לכם לשתף אותנו אתם מוזמנים לכתוב אותם בתגובות לפוסט ואנחנו נשמח להוסיף אותם לרשימה שלנו.

להלן רשימה של שמות חיבה שיכולים לשמש לבנים ובנות

נושי, מושי, ביצה קטנה, נסיך, בעלי, קטני, בובי, בייב, לולי, גוזל, גוזלי, גוזליטה, קורקבני , לב שלי, חתיכי, באבי, באבו, באבוש, שוגי, אגוזי, שמנדוזי, פיצפוצי, דובי, קוקי וקוקה, מומו, מאמוש, מאמו, פיצי, בובי ובובו, שוש ושושה, צוצ, נאני, נאנו, קיצי, קיצ’

רעיון נוסף  – אפשר ללכת כינויים שקשורים לדברים שהוא או היא אוהבים, לצורך העניין אם לבן זוג שלכם יש חיבה מיוחדת לסוג מסוים של חטיף / אוכל מסוים אתם יכולים להשתמש בזה עבור שם חיבה מצחיק – לדוגמא שוגי שלי, פפרוני שלי, רול שלי (אם אחד מבני הזוג ממש אוהב סושי).

עוד בפטריה

55 ציטוטים על אהבה שכולם צריכים להכיר

הבחורה הזאת יוצרת איורים על אהבה עם טוויסט אפל ומרושע

24 איורים שמוכיחים שאהבה נמצאת בדברים הקטנים

עכשיו תענו לנו על שאלה קטנה:

אם יש לכם גם שמות חיבה מעניינים לבן או בת הזוג שלכם מוזמנים לכתוב לנו אותם כאן למטה בשרשור התגובות של הפוסט

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק