פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ויראלי: הדברים שאסור לומר בחופשה בצימר עם בת הזוג (וידאו)

מחר (שישי) יחגגו בארץ וברחבי העולם את הולנטיינז דיי, חג האוהבים הבינלאומי, היום שתורם משמעותית לכלכלת העולם בזכות מליוני הגברים ברחבי העולם שבוחרים לרוקן את הארנק שלהם על מגוון מחוות רומנטיות לבנות הזוג שלהן.

גם גיא הוכמן, בעל ערוץ היוטיוב "נייס גיא" ועמוד הפייסבוק "החיים על פי הוכמן", החליט לפנק את בת הזוג שלו ויצא איתה לסופ"ש בצימר כדי לחגוג חמישה חודשים של זוגיות. בסרטון משעשע חדש שהעלה לרשת בשעה האחרונה, הוא מציג את מגוון כללי "עשה ואל תעשה" בזמן חופשה זוגית עם בת הזוג, כללים שיגרמו לזוגיות שלכם להישאר יציבה ואיתנה, למרות שלל המכשולים המילוליים שאנחנו הגברים מתעקשים לייצר לעצמנו.


אז נכון, מדובר בהקצנה והכללה מוחלטת ומכוונת של ציבור הנשים, וכנראה שיש מעט מאוד בחורות בעולם הזה שבאמת שואלות דרך קבע את בן זוגן "על מה אתה חושב?" או מציעות להם "לדבר על הזוגיות כל הלילה", ובכל זאת, בזכות הכישרון והטיימינג הקומי המוצלח של הוכמן, יש בסרטון הזה כמה רגעים באמת מצחיקים, וגם סוף משעשע.

הסרטון הקודם של הוכמן "חברה לחורף" זכה להצלחה ויראלית גדולה בסטנדרטים ישראלים עם קרוב לרבע מליון צפיות ולטעמנו היה מוצלח יותר מהסרטון הנוכחי, אבל רק ההיסטוריה תדע לספר מה אתם אהבתם יותר, בעוד כמה ימים. חג אהבה שמח לכולם.

יוצרים: עילי וידאומן, גיא הוכמן | שחקנית: מעיין רובין

הוכמן 1  הוכמן 3  הוכמן 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...