פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סרטון פארודיה חדש ופרובוקטיבי עושה צחוק מניר וגלי

אם יצא לכם לצפות בארץ נהדרת, או שאתם מגדירים את עצמכם חובבי אינטרנט ממוצעים ומטה, אין סיכוי שאתם לא מכירים את ניר וגלי. צמד האנימטורים המוכשרים החל את דרכו ביצירת סרטוני אנימציה משעשעים ביוטיוב, סרטונים שצברו אט אט פופולאריות רבה, והפכו מגה ויראלים עם מאות אלפי צפיות בכל אחד מהם. השניים גוייסו ל"ארץ נהדרת" שם הם יוצרים את סרטוני "פינת ליטוף" המצחיקים והאהובים.

לפני יומיים, עלה בערוץ היוטיוב "כל מה שמצחיק בעולם", סרטון אנימציה חדש שנראה כאילו נוצר על ידי ניר וגלי, אך למעשה הוא בכלל סרטון פארודי על המערכונים המצחיקים של השניים. הסרטון הפרובוקטיבי משהו, מציג את ניר החרמן המנסה לגרור את גלי איתו למיטה בזמן שזו עסוקה ביצירת סרטון אנימציה חדש. הסרטון כולל את מיטב האלמנטים הקומים בהם משתמשים ניר וגלי בסרטים המקוריים שלהם, כולל הפאוזות המשעשעות ולאחריהן המילה "בסדר", וגם איזכור לסרטון השנה הטובה הנהדר שלהם שחרך את הרשת בראש השנה.


תחילה, עלה הסרטון לרשת תחת הכותרת "ניר וגלי – הסרטון עם התפוח", מה שגרם לגולשים רבים לחשוב שמדובר בסרטון חדש של ניר וגלי. בהמשך שונה שמו של הסרטון, מה שלא מנע גל תגובות נזעמות מצד הגולשים על פגיעה בצמד היוצרים, ניצול שמם כדי לקטוף צפיות ביוטיוב, וגם ביקורות על תוכן הסרטון הפארודי שכולל אמנם חיקוי ווקאלי מאוד מוצלח של השניים וכמה רגעים משעשעים ("בסדר. בסדר") אך בסופו של דבר די מביך.

הסרטון צבר קרוב ל-7000 צפיות ביומיים שחלפו מאז שעלה, וכאמור, עורר בעיקר דיון בנוגע לחציית גבולות הטעם הטוב, גם כשמדובר בסרטונים הומוריסטיים ופארודיים. לפרוטוקול, אנחנו חושבים שכמו כל תופעת רשת אחרת שזוכה לאינסוף חיקויים ופארודיות, מדובר בסרטון לגיטימי לגמרי אך עם זאת בינוני למדי, ומוטב היה אם כל המבקרים היו פשוט מתאפקים ונותנים לו לחלוף עם הרוח ולהיעלם כשם שבא.

ניר וגלי 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...