הבחורה הישראלית הזאת שכנעה את בעלה לעשות לעצמו צילומי “ניו בורן” וזאת התוצאה המצחיקה

יש תכונה אחת מרכזית שמשותפת לכל מי שהם הורים לילדים קטנים. אנחנו כמובן לא מדברים על המחסור הקבוע בשעות שינה, ההוצאות הבלתי נגמרות, והיכולת לדבר על הקטנטנים שלהם במשך שעות, אלא על הצורך העז והבלתי נשלט שלהם לצלם את העוללים המתוקים בכל מצב כדי לרענן את בנק התמונות אותן יוכלו להראות לחברים, קרובי משפחה ועוברי אורח. התופעה הזאת מתחילה כבר ברחם, עם שלל צילומים המתעדים את ההיריון, אבל מקבלת תוקף רשמי עם טרנד צילומי “ניו בורן”, או בתרגום חופשי לעברית “צילומי הרך הנולד”.

ליז זאבי, בת 31 ואמא לנסיך קטן בן כשנתיים, היא בכלל מעצבת גרפית במקצועה, אבל בשנים האחרונות החלה להתאהב בעולם הצילום ובשנה האחרונה החליטה לקחת את האהבה שלה צעד אחד קדימה ולהפוך את העסק למקצועי. בזמנה הפנוי היא עושה צילומי הריון, ילדים ומשפחה וממש לאחרונה החלה לבצע גם צילומי ניו בורן.

לפני יומיים, פרסמה ליז בקבוצת הפייסבוק הפופולרית “מאמאצחיק” סדרת צילומי ניו בורן מיוחדת ומצחיקה שממש לא רואים בכל יום. מה כל כך מיוחד בה? ובכן, בעיקר העובדה שהרך הנולד הוא לא ממש רך וגם לא ממש נולד לאחרונה, אלא יותר גבר בשנות ה-30 לחייו, שמעמיד פנים שהוא עולל טרי שזה עתה הגיח לעולם. הבחור שמיד תראו בתמונות הוא אור, בעלה של ליז, והוא גם זה שהגה את הרעיון לסדרת התמונות המשעשעת.

“הרעיון של צילומי הניו בורן הגיע מבעלי” סיפרה ליז לאתר הפטריה. “רצינו לעשות סשן מיוחד שיגרום לאנשים לצחוק ועל הדרך להכיר אותי גם כצלמת. לפני כמה חודשים חיפשנו רעיון לצילומים מיוחדים. אני כל הזמן שואבת מהאינטרנט רעיונות והשראה לצילומים אבל רצינו לעשות משהו שעוד לא ראינו והוא זרק את הרעיון של לעשות לו צילומי ניו בורן. הרעיון היה באוויר כמה חודשים בלי שדיברנו על זה יותר מידי ויום אחד פשוט החלטנו ללכת על זה”

התמונות הנהדרות שפרסמה ליז במאמאצחיק גרפו מעל 14 אלף לייקים ומעל אלף תגובות, נתונים מפלצתיים ביחס למציאות הפייסבוקית של ימיינו. כצפוי, הגולשים, או ליתר דיוק הגולשות, שכן מדובר בקבוצה סגורה לאימהות בלבד, התלהבו בטירוף מהרעיון המקורי ופרגנו לצלמת המוכשרת ולבעלה הזורם.

אז האם מדובר בטרנד חדש שיסחוף אחריו גברברים נשואים שרוצים להעמיד פנים שהם תינוקות? כנראה שלא, אבל אין ספק שמדובר ביציאה מרעננת ושוברת שגרה שתגרום לכל הורה באשר הוא לצחוק כהוגן. אם אתם מחפשים צלמת מעולה, אנחנו לגמרי מזמינים אתכם לבקר בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם של ליז ולצפות בעוד עבודות צילום נהדרות שלה ולהשאיר לה הודעה. מומלץ בחום.

ליז ביחד עם בעלה אור בימים כתיקונם.

ליז זאבי: פייסבוק | אינסטגרם 

לייק לפטריה בפייסבוק