פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדם הגיש תביעה נגד אשתו יום אחרי החתונה לאחר שגילה איך היא נראית בלי איפור

העובדה שנשים נראות אחרת לחלוטין כשהן מאופרות, לטובה או לרעה, היא לא ממש סוד גדול, כלומר, אלא אם תשאלו את הגבר ההזוי הבא שאיש כנראה לא טרח לעדכן אותו על פרט המידע החשוב הזה, ומצא את עצמו ניצב בפני שופט בבית המשפט יום אחד בלבד לאחר החתונה שלו.

הבחור, תושב אלג’יריה, הגיש לפני מספר ימים תביעה לבית המשפט המקומי בעיר אלג’ירס בה הוא מאשים את אשתו הטרייה בהונאה, לאחר שהתעורר לצידה בבוקר שלאחר החתונה שלהם וגילה שהיא הרבה פחות יפה ללא איפור. לטענתו של האיש, שתובע מאשתו הטרייה פיצוי על סך 20 אלף דולרים, הוא בקושי הצליח לזהות אותה ועל פי הדיווחים בעיתונות המקומית טען בפני השופט כי כשהתעורר, כלל לא הבין שהאדם ששוכב לידו היא אשתו והיה בטוח שמדובר בפורץ שניסה לגנוב רכוש מביתו.

על פי גרסתו של החתן המאוכזב אותה מסר בבית המשפט, אשתו הטרייה הוליכה אותו שולל היות ונהגה לכסות את עצמה באיפור ומייק-אפ בתקופה בה התראו לפני החתונה וגרמה לו לחשוב שהיא יפהפייה ואטרקטיבית, כשבפועל, היא נראית אחרת לגמרי וכלל לא מזכירה את הבחורה אותה נשא לאישה.

Credit: Pixabay

כאמור, יום אחד בלבד אחרי ליל הכלולות שלהם, סיפור האהבה המוזר הזה הגיע לסיומו, וכעת האישה ניצבת בפני תביעה מטופשת וחסרת הגיון במסגרתה דורש החתן סכום כסף לא קטן בעקבות “הנזק הפסיכולוגי ועוגמת הנפש שנגרמו לו”.

לא ברור לאיזה כיוון ינועו גלגלי הצדק באלג’יריה, אבל אם יש הגיון בעולם הזה, ואם הוא ימצא את דרכו לבית המשפט, אנחנו מקווים שהשופט יטאטא את הבחור מכל המדרגות ויכריח אותו לפצות בעצמו את הכלה המסכנה. כך או כך, בלי קשר לאירוע הזה ולא משנה אם אתם גברים או נשים, בהחלט מומלץ לבלות לפחות בוקר אחד משותף בחברת בני הזוג לפני שרצים לרבנות, או כפי שקובע הפתגם הידוע: ” אל תסתכל בקנקן אלא באיך הוא נראה כשהוא קם בבוקר “.

מקור: Emirates 24/7

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...