פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הטרילה את החברים שלה עם שמות גרועים במיוחד לתינוק החדש שלה ואלו התגובות המצחיקות שלהם

בכל פעם שתינוק חדש מגיח אל העולם יש דבר אחד משותף לכל האנשים שנמצאים בסביבה שלו, בלי קשר לרמת הקרבה שלהם אליו: כולם רוצים לדעת מה יהיה שמו בישראל. רצה הגורל ובמדינת היהודים מרבית ההורים לא נוהגים לחשוף את השם לפני הלידה, וסקלת ההמתנה הממוצעת לקבלת תשובה לשאלה הרת הגורל הזאת נעה בין 1-2 ימי עסקים במקרה של בנות ו-8 ימים ארוכים במקרה שהעולל הוא ממין זכר וממתין לברית.

עבור ההורים מדובר מצד אחד בחלק מאוד כיפי – סוד שמור שמגלים לאט לאט לעוד ועוד אנשים שמגיבים תמיד בהתלהבות רבתי, אלא שמנגד, ישנה בעיה. היות ואי אפשר לגלות את השם לפני – אין אופציה לקבל חוות דעת אובייקטיבית עליו שכן לאחר הלידה התגובות תמיד ינועו בין “וואו מהמם” ל-“וואו מהמם”. ככה זה, אף אחד לא רוצה להיות זה שמבאס את ההורים הטריים, גם אם הוא חושב שהשם על הפנים.

עדי ברזני, ראש מחלקת הסושיאל במשרד פרסום אדלר חומסקי, הפכה לפני יומיים לאמא טרייה כאשר בת הזוג שלה גומות (שם חיבה) ילדה את בנם הבכור. עדי, מצחיקנית רשת מוכרת ומוכשרת, החליטה לנצל את הסקרנות הרבה אצל החברים ובני המשפחה בכל הנוגע לשמו של הקטנצ’יק, ולהטריל אותם באמצעות הוואטסאפ בכדי לבדוק כיצד ייראו התגובות שלהם כשיגלו ששמו של העולל החדש הוא לא בדיוק שם שגרתי, בלשון המעטה.

התוצאה המצחיקה, 11 שיחות וואטסאפ קורעות שבכל אחת מהן היא יורה לאוויר שמות הזויים ומוזרים במיוחד, פורסמה בפרופיל הפייסבוק של עדי וכפי שתוכלו לראות מיד, מדובר בניסוי שכל זוג הורים חייב לבצע, ואז לגזור, לשמור ולהדביק באלבום התמונות של הילד. אז כמה אנשים אמרו לעדי את האמת? כמה העמידו פנים שהם אוהבים וכמה עלו על המתיחה? הנה כל התשובות לפניכם:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

ואי אפשר בלי מכתב מרגש מהחברות עבור חוצב (שם זמני) המתוק:

קליק כאן לפרסום המקורי בפייסבוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...