פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איתור אינסטלטור מקצועי כל מה שצריך לדעת

אף אחד לא רוצה לקום באמצע הלילה ולגלות את הבית מוצף וגם אף אחד לא רוצה להוריד את המים בשירותים ולגלות שהם סתומים, לגלות שהמים גולשים  יחד עם כל מה שהיה באסלה… אבל מה לעשות ודברים כאלו קורים ולפעמים בעיות אינסטלציה הן בעיות נקודתיות ולעיתים הן הרבה יותר מורכבות והיקפיות ובמקרים מסויימים יש להעזר בשירותים מיוחדים לאיתור נזילות וכלים מתקדמים בכדי להגיע לשורש הבעיה. איתור שירותי אינסטלציה הוא לא דבר מורכב ויש לא מעט אינסטלטורים בשוק,  אך איתור אינסטלטור מקצועי וכזה שאפשר לסמוך עליו זה כבר סיפור אחר. אז הנה כמה פרמטרים שיכולים לסייע לכם להבין שיש לפניכם איש מקצוע אמין וכזה שאתם יכולים לסמוך על העבודה שלו.

קרדיט: pixabay

אחריות

אחריות היא אולי הפרמטר שמראה יותר מכל שמי שלפניכם הינו איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו. הרי מי שלא בטוח בעצמו ובעבודה שלא לא ירצה לקחת סיכון ולא ירצה מראש לחתום על "חוזה" בו הוא כבר יודע שהוא יגיע עוד פעם ועוד פעם לטפל בבעיה… מי שנותן אחריות על העבודה שלו לזמן מה לאחר שהיא בוצעה, עומד מאחורי העבודה שלו. ולכן, בבואכם למצוא שירותי אינסטלציה הדבר הראשון שאתם צריכים לבחון הוא האם איש המקצוע נותן לכם אחריות על העבודה, האם אתם יכולים כבר מראש להיות רגועים עם הידיעה שיש "אבא ואימא" לעבודה שעושים לכם.

עבודת צוות

עבודות אינסטלציה יכולות להיות קטנות ונקודתיות ויכולות להיות גדולות ומורכבות. לפעמים צריך גם קבלן אינסטלציה בשביל להתקין תשתיות, והאינסטלטור צריך להגיע עם צוות שלם איתו. במקרה כזה אתם צריכים לבחון מי הוא הצוות שמגיע עם האינסטלטור ועד כמה יש לו ניסיון. אילו עבודות הצוות ביצע ועד כמה הוא עם יכולות להתמודד עם פרויקט כמו זה שלכם. אינסטלטור שעושה גם עבודות גדולות צריך לבוא עם צוות מקצועי, ואתם יכולים לברר קצת על הצוות הזה, על הפיקוח של קבלן האינסטלציה על הצוות על מנת שהוא יעשה את העבודה שלו כמו שצריך.

במידה ומדובר בתקלות שהם יחסית קטנות כמו פתיחת סתימה בכיור או באמבטיה ברב המקרים בעל המקצוע יגיע בעצמו על מנת לבצע תיקון ושחרור של הסתימה ותהליך זה לוקח כמה דקות בודדות בלבד.

המלצות

אינסטלטור טוב הוא אינסטלטור עם המלצות. נקודה. אף אחד לא יקבל המלצות אם הוא לא עושה עבודה טובה ואינסטלטור מקצועי הוא מי שיש לו הרבה כאלו. אם יש לכם המלצה מחבר או מבן משפחה או כל אחד אחר שאתם סומכים עליו, מה טוב. אם לא, בקשו מהאינסטלטור טלפונים של ממליצים איתם תוכלו לברר לגביו (אם כי זה לא תמיד אמין ב-100%)

אל תתפתו להצעת מחיר טובה מידי

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...