פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: הסרטון הזה יגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם אוכלים בחוץ

האם תהיתם פעם מה עובר על האוכל שלכם עד שהוא מגיע אליכם לצלחת כשאתם אוכלים בחוץ? רובינו מעדיפים להימנע מהמחשבה המטרידה על מה שעשוי לקרות כאשר עובדי מטבח ממורמרים מטפלים באוכל שלנו, וכפי שתראו מיד, יש לכך סיבה טובה. אזהרה, התמונות שאתם עומדים לראות יגרמו לכם לחשוב פעמיים לפני הפעם הבאה שתזמינו אוכל במסעדת מזון מהיר.

סרטון חדש ומזעזע שפורסם ביממה האחרונה ביוטיוב ונחשף לראשונה באתר Reddit מציג עובדת ברשת המזון המהיר האמריקאית Checkers, שמחליטה להתעלל בהמבורגר אותו היא מכינה. בסרטון שצולם על ידי אחד החברים שלה לעבודה, מתועדת העובדת כשהיא מפילה בכוונה את לחמניית ההמבורגר, משפשפת אותה על הרצפה ואז מרימה אותה, מורחת עליו מיונז וממשיכה כרגיל בתהליך הכנת ההמבורגר שבהמשך יגיע לאחד הלקוחות המסכנים שלעולם לא ידע את הסוד הקטן והמגעיל הזה.

נכון לכתיבת שורות אלו עדין לא התפרסמה תגובה רשמית של רשת המזון המהיר לתמונות הקשות מהסרטון, אבל אנחנו מנחשים שאותה עובדת כבר לא תבלה יותר במטבחי הרשת. ובכל זאת, אחרי הצפייה בסרטון אי אפשר שלא להתמלא בתחושת בחילה קלה וחוסר אמון מוחלט בעובדי מטבח באשר הם, וכמובן, לתהות לגבי הסיכוי שכזה דבר התרחש בעבר גם במנה שלכם ולא משנה באיזו מסעדה אכלתם. חומר למחשבה.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...