פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נאס"א מציעה לכם 18,000 דולר אם תסכימו להישאר במיטה 10 שבועות ברציפות

מכירים את הרגעים האלה בהם אתם שקועים בעבודה מחולמים בהקיץ על המיטה שלכם? אפילו האנשים הפעלתנים ביותר, אלה שגם מנת יתר של ריטאלין בקושי גורמת להם להוריד הילוך, לא יכחישו שמדי פעם הם מפנטזים על לבזבז כמה ימים טובים ברביצה במיטה ושינה עד אובדן הכרה. אין מה לעשות, לא משנה כמה נכחיש את זה, בטלה במיטה היא עניין די מהנה ולא מספיק מקובל חברתית.

למה אנחנו מעלים את הנקודה הכאובה הזאת? ובכן, כי יש מי שמוכנים לשלם  18,000 אלף דולר (קצת יותר משבעים אלף שקל) למי שיסכימו להיכנס למיטה ל70 יום ברציפות. הגורם המשלם הוא נאס"א והם לא עושים את זה כי חשוב להם שכמה אנשים רנדומליים ייקחו פסק זמן מהחיים שלהם, אלא כי הם רוצים ללמוד ולחקור מה קורה לגוף כשלא מופעל לחץ או משקל על השרירים, כי זה נורא דומה למה שקורה לגוף של אסטרונאוטים בחלל עם אפס כוח משיכה.

Credit: Pixabay

המנמנמים הנבחרים יחולקו לשתי קבוצות: מתעמלים ולא מתעמלים. בתחילת הניסוי הנחקרים בשתי הקבוצות יוכלו להסתובב חופשי במיטה ובסביבה שלה למשך שבועיים, אבל אחר כך יתחיל החלק הקשה והמאתגר גם אנשים שקמים אחרי הצהריים: כולם יהיו צמודים למיטה כל היום. המתעמלים יבצעו תרגילים עם מכשירים מיוחדים שנמצאים בתוך המיטה. כל היתר, פשוט ישכבו עם הרגליים למעלה 24 שעות ביממה. ובין לבין, המדענים של נאס"א יבדקו מה כל זה עושה לגוף ואיך חוסר פעולה בשרירים עלול להשפיע על ביצוע משימות שונות.

אם אתם כבר זוממים מזימות ומנסים להבין כיצד תעבירו את הזמן הפנוי שלכם בדרך ל-70 אלף השקלים, אתם יכולים לנשום לרווחה. למשתתפים בניסוי יהיה מותר להשתמש במחשבים, טלפונים, לקרוא ספרים, לשחק ולנהל שיחות סקייפ, ככה שלא יהיה ממש משעמם. מצד שני, 70 יום של הדבר הזה מרגיש לנו קצת מוגזם. אם נאס"א ממש ילחצו, נסכים לשבוע כזה תמורת 10,00 דולר. מחיר מציאה.

באמצעות: PlaidZebra

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...