הבחורה הזאת יוצרת סימניות משעשעות ומגניבות בהשראת דמויות מספרים מפורסמים

למרות שכבר שנים זה מרגיש שהנה אוטוטו הם נעלמים מחיינו לתמיד, עושה רושם שהספרים כאן כדי להישאר, ולמרות התחליפים הטכנולוגים שמאיימים לנדף אותם מחיינו לנצח, הם לא הולכים לשומקום, לפחות בינתיים.

אולנה מיסניק, בחורה אוקראינית מוכשרת, היא אמנם ארכיטקטית במקצועה, אבל בנוסף היא גם חובבת קריאה ובזמנה הפנוי מנהלת בהצלחה רבה חנות אינטרנטית קטנה בשם MyBookmarks בה היא מוכרת סימניות ספרים מגניבות ויצירתיות במיוחד אותן היא יוצרת בעבודת יד, ואם אתם חובבי ספרים, הן ללא ספק עשויות לשדרג את חוויית הקריאה שלכם.

אז נכון, מדובר בסה”כ בסימניות, מוצר הולך ונעלם, אך לאלה שמכינה מיסניק יש קסם שאי אפשר להתעלם ממנו. הסימניות המיוחדות גורמות לספר להיראות כאילו אחת הדמויות שניסתה לפרוץ מתוכו החוצה נלכדה ונמחצה בין הדפים שלו, כאשר רק זוג הרגליים שלה מבצבצות מבין העמודים. אלא שכפי שאתם יכולים לראות בתמונות, לא מדובר בסתם זוגות רגליים. העיצובים המיוחדים של אולנה מושפעים מדמויות מפורסמות מספרים מוכרים, מה שהופך את העניין למשעשע ומדליק הרבה יותר.

 

כך בין השאר תוכלו למצוא סימנייה עם זוג רגליים של המכשפה הרעה מהמזרח בהשראת הדמות המרושעת מתוך “הקוסם מארץ עוץ”, זוג רגלי הוביט בהשראת “ההוביט” ו”שר הטבעות”, ועוד שלל עיצובים נהדרים ומצחיקים מעולם הדמיון שלה, שגורמים לספר להיראות הרבה יותר מזמין ומפתה בזמן שהוא נח על השולחן.

אספנו עבורכם כמה עיצובים בולטים מתוך אוסף הסימניות של אולנה ואם אתם מעוניינים להצטייד באחת, אתם מוזמנים לבקר באינסטגרם שלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק