סצינות יומיומיות מתועדות ע”י 15 מצלמות סטייל מטריקס

אחד הדברים הכי זכורים מסרט מאטריקס הראשון, הוא החידוש הטכנולוגי המאפשר צילום סצנה מסויימת מזויות שונות, כך שבסופו של דבר ניתן להקפיא את התמונה וליצור מבט של 360 מעלות מסביבה. הסצינה המפורסמת ביותר היא סצינת הכדור שנורה מהאקדח, וחולף ליד פניו של קיאנו ריבס, כוכב הסרט.

יוצר הסרטים החובב של חברת Permagrin, מארק דונהיו, יצר מערך של 15 מצלמות GoPro איכותיות במיוחד, היוצרות יחד מעין קשת, ובעזרת המערך הזה, הצליח לצלם סצינות יומיומיות ולגרום להם להיראות כאילו יצאו הרגע מחדר העריכה של מטריקס. הסרטון הבא מציג חלק קטן מהצילומים הללו, ואת מארק עצמו, ואילו בערוץ היוטיוב שלו תוכלו למצוא הדגמות נוספות לשימוש במערך המצלמות.

מארק דונהיו גו פרו

דנוהיו מספר בכתבה נרחבת איתו בבלוג Fstoppers, כי חברת GoPro היא זו שסיפקה לו את המצלמות, שכן רכישת חמש עשרה מצלמות כאלה היא לא עסק זול כלל וכלל, ועושה רושם שהעסק דיי משתלם עבורה, כאשר סרטון ההדגמה כבר זכה למעל 200 אלף צפיות ואלפי שיתופים, וערוץ היוטיוב של דונהיו זוכה למליוני צפיות, ללא ספק אחלה שיווק עבורה החברה.

דונהיו מספר שהטכנולוגיה שלו עדין לא מושלמת והוא ממשיך לפתח את הטכניקה שלו, בכדי ליצור צילומים קרובים יותר ואיכותיים יותר. צפו בסרטון.


באמצעות Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק