מתיחה מטורפת: כלב בתחפושת עכביש גורם לאנשים להימלט על נפשם

השחקן והבימאי הפולני סילבסטר אדם וורדגה יצר סרטון מתיחה מצחיק ומלחיץ במיוחד, שהכוכב הראשי בו הוא הכלב החמוד שלו שמסתובב באמצע הלילה ברחוב בתחפושת של עכביש מבחיל ורצחני ומצליח להפחיד אנשים תמימים שמסתובבים בחוץ בשעות הקטנות של הלילה ולפתע מוצאים את עצמם בסצנה מתוך סרט אימה תוך שהם נמלטים על נפשם.

במבט ראשון, כשהוא נמצא בתוך תחפושת העכביש הענקית, נראה הכלבלב הזה כמו מוטציה מטרידה ומאוד מפחידה שההיתקלות הפתאומית בה בהחלט עשויה לגרום להתקף לב עבור אותו אדם אומלל. כמובן, אם הסרטון היה מצולם באור יום סביר להניח שמרבי תהאנשים היו מזהים כי מדובר בכלב בתחפושת גרועה במיוחד אבל השילוב של החושך והאפקטים הוא פשוט משתק.


 

יוצר הסרטון השקיע במיוחד בתפאורה הולמת מסביב במטרה להגדיל את אלמנט ההפחדה כשתיבל את המתיחה בקורי עכביש ענקיים על מדרגות הרכבת התחתית, אנשים חצי חיים וחלקי גופות מדומים שתלויים באוויר מהעצים והתקרה, ואפילו סצנה אחת מופרעת במיוחד בתוך מעלית שכמעט וגרמה למותן בטרם עת של שתי בחורות צעירות שנפלו קרבן למתיחה האכזרית.

הסרטון המשוגע הזה עלה לרשת לפני פחות מיומיים וכבר צבר 20(!!) מליון צפיות ולבאז עצום ברשת אבל מן הסתם, גם לתגובות שליליות של גולשים שמשוכנעים כי מדובר בהגזמה פראית שעלולה הייתה להיגמר באסון. אתם תשפטו.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק