פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הובלות באביב – אתר ההובלות שחוסך לכם כסף

הובלה – בין אם של דירה ובין אם של מחסן או עסק – היא פרויקט מורכב. ראשית, הוא חייב להתבצע בדיוק בזמן שאנחנו רוצים כי מצד אחד התחייבנו לפנות את המקום הקודם ומצד שני אנחנו כבר רוצים להתמקם בבית החדש או במשכן החדש של העסק. שנית, ההוצאה על ההובלה עלולה להיות גבוהה, ולכן ישנו גם שיקול כלכלי משמעותי בתמונה. בנוסף, ישנם מקרים שבהם אנחנו זקוקים לשירותים משלימים כמו אריזה או אחסון, ולסנכרן אותם עם הובלת התכולה עצמה, והכי חשוב – כל מעבר מייצר אי ודאות, רוב בני האדם לא אוהבים אי ודאות, ולכן כשאנחנו יוצאים לדרך אנחנו רוצים לראות את עצמנו כבר בנקודת הסיום, כשכל הפריטים שהעברנו הגיעו בשלמותם ואפשר להתחיל להתאקלם.

בגלל שכל הובלה היא פרויקט מורכב, מומלץ להקדיש זמן ותשומת לב לבחירת החברה שתספק לנו את השירות הטוב ביותר במחיר התחרותי ביותר. פורטל הובלות באביב הוא מקום מצוין לבצע בו את החיפוש.

מקור תמונה: Depositphotos

שלב 1: למצוא שירות שמתאים בדיוק לצרכים שלכם

על-מנת להשלים את פרויקט המעבר בהצלחה, ובמינימום השקעה – גם של זמן וגם של כסף – כדאי קודם כל לצמצם את טווח החיפושים. כשעוברים מחיפה לקריית טבעון אין טעם לחפש חברת הובלות בתל אביב, אם אתם רוצים לבצע את ההובלה בשבת אין טעם לפנות לאיש מקצוע שומר מצוות ואם אתם מעבירים פסנתר כנף לדירה בקומה חמישית אין טעם לפנות לחברות שאין להן ניסיון בעבודה עם מנוף.

בעזרת הובלות באביב תוכלו להתמקד רק בהצעות רלוונטיות מבחינתכם, ולחסוך זמן יקר.

שלב 2: לקבל כמה הצעות מחיר ולהשוות ביניהן

הפורטל המוביל עובד עם אנשי מקצוע רבים בתחום, ובהתאם יכול לספק לכם מספר הצעות מחיר עבור הובלת דירת חדר, שני חדרים, 3 חדרים או דירת 4 חדרים, העברה של מקרר, מובילים מהיום למחר ובדרך כלל אפילו מהיום להיום, הובלת משרד, הובלות של פריטים בודדים, העברת תכולת מחסן ובעצם עבור כל שירות שתרצו תהיה לכם בחירה בין מספר אפשרויות.

הבחירה מבטיחה תחרות, וכמו בכל תחום, ככל שרמת התחרות עולה, כך המחירים יורדים.

עוד לפני קבלת מספר הצעות והשוואה ביניהן, תוכלו למצוא באתר מחירון הובלות מעודכן. כדאי לעבור עליו משתי סיבות: קודם כל, כדי לא לשלם יתר על המידה. הובלה, כולל של תכולת בית פרטי גדול או מחסן לוגיסטי רחב מימדים, לא חייבת להיות פרויקט יקר מדי. הסיבה השנייה היא כדי להיזהר מהצעות מחיר נמוכות מדי. כשאתם מתבקשים לשלם סכום שהוא מתחת למחירון, אתם עלולים לגלות ביום המעבר שהמובילים בכלל לא מגיעים (כי הצליחו לקבל סכום גבוה יותר עבור הובלה אחרת) או שהם "מגלים פתאום" דברים שלא ידעו עליהם ולכן דורשים יותר מכפי שביקשו – וההצעה האטרקטיבית לכאורה הופכת ללא כדאית כשכבר מאוחר מדי למצוא אנשי מקצוע אמינים יותר.

בהתאם מומלץ לספק לנציגי חברת ההובלות את כל הפרטים כבר במעמד מתן הצעת המחיר, ולחתום על חוזה מחייב שכולל גם את תג המחיר.

שלב 3: בחירת חברה זולה – וגם בעלת ניסיון

בזכות הובלות באביב תוכלו כאמור לקבל הצעות מחיר משתלמות עבור כל אזורי השירות להובלה וכל סוגי ההובלות. מבין כל ההצעות המשתלמות כדאי לבחור את זו של החברה בעלת הניסיון הרב ביותר.

ניסיון עשיר מבטיח טיפול מקצועי בכל פריט שאתם מעבירים, וגם עבודה יעילה ולכן מהירה. עוד דגש חשוב הוא ביטוח – ודאו שלחברה שאתם מפקידים בידיה את תכולת הדירה או העסק ישנו ביטוח מתאים, כך שגם אם חלילה ייגרם נזק לרכוש שלכם, תקבלו פיצוי הולם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...