יש לכם עכבר בבית? הזמינו את “הלוכד”

אם גיליתם שיש עכבר או כמה עכברים בביתכם, הדבר בוודאי גורם לכם לרתיעה עזה. העכבר מרתיע כמעט כל אדם שרואה אותו וגורם ללא מעט אנשים להתרחק ממקומות שבהם הם יודעים שמצויים עכברים. אולם, כאשר העכברים מצויים בבית שלכם, לצאת מביתכם ולחכות שהעכברים יצאו ממנו גם, זה לא פתרון. יש צורך להיפטר כמה שיותר מהר מהעכברים. בעוד שישנם אנשים שמאמינים כי הם יכולים לתפוס את העכברים באופן עצמאי באמצעות מלכודות פשוטות שניתן לרכוש כיום בחנויות שונות, ישנם אנשים שמבינים כי הם בהחלט לא צריכים לבזבז את הזמן על ניסיונות עצמאיים ללכידת העכברים ועליהם לפנות באופן מהיר ללוכד עכברים מקצועי ומנוסה בתחום לכידת עכברים (כאן אפשר למצוא אזורי שירות למציאת לוכדי עכברים). לוכד עכברים מקצועי יסייע לכם ללכוד את העכבר שבביתכם תוך פרק זמן קצר, בהתאם לשיטת ההדברה הנבחרת. כמו כן, כאשר תבחרו בלוכד הנכון, הוא יגיע לביתכם תוך פרק זמן קצר כך שלא תדרשו להתמודד עם הידיעה שאתם מתגוררים בבית שמסתובבים בו עכברים.

Credit: freepik

הדברת עכברים – מדוע זה חשוב?

עבור לא מעט אנשים התשובה הראשונה לשאלה זו מתבססת על תחושת הפחד והגועל שמעוררים בהם עכברים. לכן, בשל התחושה המדוברת לא מעט אנשים יוצרים קשר עם חברת הדברה מיד לאחר שהם מבינים כי יש הדברה בביתם. אנשים שעכברים אינם מעוררים בהם גועל או פחד, צריכים להבין שמלבד שהעכבר מהווה מפגע אסתטי לבית, הוא מהווה גם סכנה תברואתית חמורה. העכברים עוברים בצינורות הביוב ולכן הם נושאים על הפרווה שלהם טפילים וחיידקים שעלולים לסכן את בריאותם של השוהים במקום שבו העכברים מצויים. מלבד זאת, גללי הצואה של העכברים יכולים להיות מסוכנים מאוד מבחינה תברואתית בשל חיידקים שהם מכילים בהם. מלבד העובדה שעכברים מהווים מפגע תברואתי וזה כשלעצמו מהווה סיבה מספיק טובה בכדי להזמין את שירותיו של לוכד עכברים מיומן, עכברים גם נוהגים לכרסם במזון ולכן, אם יש מזון בביתכם הם יגיעו אליו ויכרסמו בו. לא פעם, אם הם לא ימצאו מזון, הם פשוט יכרסמו בצינורות, בכבלי חשמל, בכבלי תקשורת ועוד, דבר שיכול לגרום לקריסה של מערכות החשמל והתקשורת שבביתכם.

כיצד מתבצעת הדברת עכברים עם הלוכד?

לאחר שהבנתם מדוע לכידת עכברים היא דבר חשוב מאוד, אתם בוודאי תוהים כיצד זה מתבצע. ישנו כמה שיטות כיום להדברת עכברים, כך לדוגמא: ניתן להדביר עכברים באמצעות פיזור של רעלנים מחוץ למבנה. אותם רעלנים אמורים לשמש כפיתיון לעכברים ולהמית אותם. מדובר על שיטת הדברה שמצד אחד מחסלת את העכברים אחת ולתמיד, אך לא פעם אנשים מעדיפים שלא לבחור בה שכן, המטרה שלהם היא לא להרוג את העכברים, פינוי עכברים מתים זה לא הדבר הכי נחמד וכן, מדובר על רעלים שעלולים להיות מסוכנים לבני אדם ולבעלי חיים אחרים. על אף שלא מפזרים את הרעלנים הללו בתוך המבנה עצמו מכיוון שהם מסוכנים אלא רק מחוץ למבנה,, בתוך תיבות האכלה סגורות, או בביוב, משם מגיעים העכברים, לעיתים הדבר עדיין יכול להיות מסוכן.

כיום ניתן למצוא שיטות הומאניות יותר ופחות מסוכנות לבני הבית ולחיות המחמד. שימוש במלכודות לדוגמא מהווה שיטה יעילה מאוד להיפטר מבעיית העכברים ללא שום צורך בשימוש בחומרי הדברה מסוכנים. את המלכודות לוכד העכברים מציב בפינות שונות של הבית, כאשר בתוך המלכודות יש פיתיונות טבעיים בלבד שאינם מסכנים את העכבר, בעלי חיים שבבית או ילדים. לאחר שהעכברים נלכדים במלכודת הלוכד ישחרר אותם בטבע, רחוק מאזור מגורים. אם פחות אכפת לכם שהעכבר ימות, אך עדיין מחפשים שיטות לא רעילות והומאניות, ניתן לבחור במלכודות עכברים מתקדמות שלא גורמות לעכבר סבל ממושך עד שהוא מת כגון: מלכודות עכברים המבוססות על מתח חשמלי שהורג את העכבר תוך 2 דקות או מלכודות גז שמשחררות פחמן דו חמצי כאשר העכבר נכנס למלכודת וגורמות לעכבר למות תוך דקה. מלכודות אחרות שמבוססות על פס ברזל שנסגר על העכבר מיד כאשר הוא נכנס למלכודת או מלכודות דבר מביאות את העכבר לגסיסה איטית ועל כן הן פחות מומלצות כיום.

כיצד בוחרים לוכד עכברים?

כיום תוכלו למצוא לא מעט לוכדי עכברים המציעים את שירותיהם עבור לכידת עכברים. כמובן שחשוב מאוד שלא להתפשר על לוכד חובבן, ללא ידע מספיק רחב אודות הדברת עכברים שכן, הדבר לא יסייע לכם להיפטר מהעכבר או העכברים שבביתם. לוכד עכברים מיומן חייב להיבחר בהתאם לניסיון המקצועי שלו, לאסמכה שלו לעסוק בתחום, לוותק שלו וכמובן להמלצות ולמוניטין שיש לו בתחום. בכדי להיפטר מהעכברים שבביתכם במינימום זמן ובמקסימום יעילות, אין להתפשר על לוכד העכברים שתבחרו.

חברת הלוכד – הטובים ביותר בתחום לכידת עכברים

אם אתם מחפשים לוכד עכברים מקצועי ומנוסה, כדאי מאוד שתבחרו את חברת הלוכד. מדובר על חברה מקצועית מאוד בתחום לכידת עכברים, אשר מכירה את כלל השיטות המוצעות כיום עבור לכידת עכברים ומציעה לכם את השיטה היעילה ביותר והמתאימה ביותר לרצונכם, למקום שבו העכבר מצוי ולמגוון פרמטרים אחרים העומדים על הפרק. אם אתם מחפשים לוכד עכברים בפריסה ארצית, אשר יכול להגיע בקלות ובמהירות לכל מקום באשר הוא לצורך לכידת העכבר שבביתכם, כל שעליכם לעשות זה פשוט ליצור קשר עם חברת הלוכד, לדווח על הימצאותו של העכבר ומהו המיקום המדובר ולחכות עד 30 דקות לבואו של לוכד העכברים.

אין ספק שלכידת עכברים היא דבר חשוב מאוד ולכן, אם אתם פוגשים עכבר או כמה עכבים בביתכם, עליכם ליצור באופן מידי קשר עם לוכד עכברים מנוסה ומקצועי, אשר יגיע אליכם מהר, יבצע את העבודה בצורה יעילה ובהתאם לשיטה שנבחרה ויסייע לכם להיפטר אחת ולתמיד מהעכבר או העכברים שבביתכם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק