פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפודקאסט היחיד שתצטרכו להאזין לו לפני שאתם לוקחים משכנתא

מה זאת אומרת שאין דבר כזה ביטוח משכנתא??? מייד נרחיב על כך, אבל בינתיים, אם אתם משלמים משכנתא או מתכוונים לקחת אחת, יש פודקאסט שאתם פשוט חייבים להכיר: מאני טיים / Money Time.

אז על מה אתם משלמים? ומה הקשר לדירה של השכנים? ועוד. עוד הרבה.

“אין דבר כזה ביטוח משכנתא”! תובנה מפתיעה זו, עולה מהפרק החדש בפודקאסט של יועץ המשכנתאות צחי גרוסמן, בו הוא מראיין את רן זילברמן, מסוכנות הביטוח הוותיקה ‘יורם זילברמן’. אז על מה אתם משלמים בעצם, כאשר אתם משלמים על.. ביטוח משכנתא? מעניין, אה? רגע, יש עוד: גורל דירתכם עשוי להיות תלוי בביטוח המשכנתא של השכנים.

מה בכלל הקשר??? גם אנחנו שאלנו ונראה שהפודקאסט הזה עשוי להפוך לכם כמה תפיסות. אגב – משכנתא הפוכה מכירים? והאם נראה הוזלה בשוק המשכנתאות, תודות לפעילות בנק ישראל? כיצד ביטוח משכנתא שונה מביטוח חיים רגיל? ממה הוא מורכב? למה חשוב שלא “לעגל פינות”, בדיווח לחברת הביטוח על מצבנו הרפואי והרגלי עישון? אלה על קצה המזלג, חלק מהדברים בהם עוסקים הפרקים האחרונים של הפודקאסט.

להיעזר במומחים? לעשות זאת לבד? הכול בפודקאסט מאני טיים / Money Time

אז מה מיוחד בפודקאסט הזה? האזינו לפרשנויות של יועץ המשכנתאות והמומחה לבנקים צחי גרוסמן, על ההתפתחויות, החדשות והתקנות בעולמות המשכנתא והנדל”ן בישראל.

סביר שתתעניינו (כדאי!) גם ב”המדריך למשכנתא – ‘משכנתא DIY” – מדריך מיוחד ובלעדי, אשר מסביר כיצד יכול כל אחד, לקחת משכנתא בעצמו. זהו ללא ספק פודקאסט שימושי ביותר ולא רק מעניין!

לכל כלל יש יוצא מהכלל. קבלו תובנה יוצאת מהכלל, ששווה לכם הרבה כסף

כידוע, אם מעוניינים לקבל משכנתא לדירה נוספת, היא תוכל להיות רק עד גובה של מחצית משווי הדירה. מה שפחות ידוע, זה שגם לכלל הזה יש יוצא מהכלל. מסתבר שתוכלו לקבל יותר! עוד על כך, תוכלו לשמוע בפרק שעוסק בנושא זה.

לחשוב הפוך! פתחו פרק חדש, אחרי גיל שישים

בשלב זה, וודאי כבר הבנתם שהפודקאסט מאני טיים / Money Time עשיר במידע שימושי ומעניין. בעזרתו, תוכלו להקל על עצמכם את הנטל הכבד ללא ספק, של החזרת הלוואת משכנתא.

אל תסתפקו בלקיחת הלוואות ענק, חתימה על מסמכים שלא לגמרי מבינים ותשלומים אין סופיים. בפרק של השבעה ביולי למשל, תמצאו מידע מעניין מאוד לגבי מעבר של גיל שישים. מסתבר, שזו היא הזדמנות מיוחדת לשפר את תנאי משכנתא קיימת או למשכן נכס שבו גרים, ללא סכנת פינוי.

בפרק זה, צחי משוחח על “משכנתא הפוכה” (כפי שנושא זה נקרא) עם מנכ”ל חברת הראל קובי קלמן.

מה קורה בבנקים?

הפודקאסט מאני טיים / Money Time עוסק כאמור גם במה שמתחדש בעולם הבנקאות, בעיקר בהקשר משכנתאות.

בפרק של 14 ליולי הוא מתעמק בשאלה החשובה, האם בנק ישראל יצליח להוזיל את שוק המשכנתאות? אם אתם לקוחות דיסקונט (ואולי יותר מכך, גם אם לא!), כדאי לכם להאזין גם לפרק של 30 ליוני, בו צחי מראיין את מנהל אגף משכנתאות בדיסקונט תומר גרינשפון ואת מנהל מרכז האישורים והחיתום בבנק טובי עסיס. בין השאר, תגלו מה היתרון שיש לבנק זה על מתחריו בכל הנוגע למשכנתאות?

המומחה שמאחורי הפודקאסט – הכירו את צחי גרוסמן

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתא בעל ניסיון של מעל לעשור בייעוץ פיננסי מתקדם, כמו גם היכרות עמוקה עם המערכות הפיננסיות בארץ. צחי הוא בעל תואר שני במנהל עסקים למנהלים בהנדסה פיננסית ומימון ותעודת יועץ השקעות.

Credit: Freepik

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...