פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה המצחיקה של הנערה הזאת אחרי שאמא שלה מצאה סמים בחדר שלה

הורים, מטבע הדברים, הם יצורים נורא מודאגים שתמיד חרדים לשלומם של הילדים היקרים שלהם. הדאגה התמידית הזאת שלהם אמנם מובנת, אבל כפי שיודע  כל נער או נערה מתבגרים, וגם אנשים בוגרים יותר שעדין נאלצים להתמודד עם הצקות בלתי פוסקות מצד הוריהם, לפעמים היא עשויה להיות מטרידה, מטופשת וחסרת כל הגיון.

ליסה בנקס, אמא מודאגת לילדה בת 16 בשם אשלי, קיבלה מבתה הודעת טקסט בה היא מבקשת ממנה למצוא את המחשבון שלה ולשים אותו בתיבת הדואר כדי שאחת החברות שלה תוכל לאסוף אותו בהמשך היום. אלא שאז, כשפתחה את אחת המגירות בשידה של הבת, מצאה האם שקית חשודה ובה כדורים צבעוניים בעלי מראה מפוקפק במיוחד.

כצפוי, האם המבוהלת מיהרה לקפוץ למסקנה המתבקשת והחד משמעית על פיה הבת האהובה שלה נפלה לסמים קשים, והחליטה להתעמת איתה בנושא דרך הודעות הטקסט. אולם, כפי שאתם ודאי מנחשים, התגובה של בת ה-16 לא אחרה להגיע ויצרה טוויסט מצחיק בעלילה אותו האם ממש לא צפתה.

כמובן, אשלי המשועשעת מיהרה לפרסם את צילום המסך של התכתובת בינה לבין אמה בפרופיל הטוויטר שלה, שם זכו התמונות לעשרות אלפי לייקים ושיתופים, כשהמסקנה היא ברורה: אל תמהרו להסיק מסקנות לפני שאתם רואים את הילדים שלכם עם מזרק ביד.

הנה התכתובת המלאה בתרגום חופשי לעברית (התמונות המקוריות בהמשך)

התכתבות עם אמא 1 התכתבות עם אמא 2 התכתבות עם אמא 3 התכתבות עם אמא 4

התכתובת המקורית:

התכתבות עם אמא 5התכתבות עם אמא 6התכתבות עם אמא 7התכתבות עם אמא 8

מקור: טוויטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...