פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החברה של הבחור הזה דרשה שיעיף את הכלבה שלו אז הוא פרסם את המודעה המעולה הבאה

כל מי שנמצא בקשר זוגי יודע שחוץ מהמון אהבה וכיף מערכות יחסים כוללות גם לא מעט מריבות, ויכוחים, פשרות וויתורים. במקרים רבים העניינים הללו נפתרים בקלות, אלא שהבחור הבא נתקל בחתיכת דילמה רצינית, כשהחברה שלו, שלא ממש סובלת את כלבת הביגל שלו מולי, הודיעה לו חגיגית שזה או היא או הכלבה.

למרות הבעייתיות הרבה באולטימטום הזה, והידיעה שלהחלטה שלו תהיה השפעה גדולה על המשך החיים שלו, הבחור האלמוני המתגורר בוירג’יניה לא התבלבל ופרסם באתר “קרייגסליסט”, אחד האתרים הכי פופולארים בארצות הברית, את המודעה הבאה:

“החברה שלי לא אוהבת את מולי, כלבת הביגל המתוקה שלי ולכן, אני חייב למצוא לה בית חדש. היא גזעית ומגיעה מסביבה אמידה, ויש לי אותה כבר 4 שנים. היא אוהבת לשחק משחקים. לא לגמרי מאולפת. יש לה שיער ארוך כך שהיא מעט קשה לתחזוקה, במיוחד הציפורניים שלה, אבל היא אוהבת אותן מסודרות. היא נשארת ערה עד מאוחר ומקטרת כל הלילה אבל אוהבת לישון בזמן שאני בעבודה. היא אוכלת רק את האוכל הכי איכותי והכי יקר. היא לעולם לא תברך אותך לשלום כשאתה נכנס הביתה אחרי יום עבודה ארוך ולא מעניקה אהבה ללא תנאים כשאתה עצוב ומדוכדך. היא לא נושכת אבל עלולה להיות אכזרית כמו השטן.

אז… מישהו מעוניין בחברה האנוכית, המרושעת ורודפת הבצע בת ה-30 שלי? אם כן, אתם מוזמנים לבוא ולקחת אותה. אני והכלבה שלי ממש רוצים למצוא לה כבר בית חדש.”

למרות הסוף המעט צפוי שלה, אחד הגולשים שנתקל במודעה פרסם צילום מסך שלה באתר שיתוף התמונות Imgur ומשם הדרך לשאר הרשת הייתה קצרה. תוך זמן קצר זכתה המודעה של הבחור למליוני צפיות ותגובות של גולשים משועשעים שצחקו מהמודעה, שיתפו אותה, ושיבחו את התגובה הנהדרת שלו.

3 ימים מאוחר יותר, הגיעה גם התגובה של הבחור, שעדכן את המודעה שלו וכתב: “מתנצל, אבל היא הועברה בחזרה למרביעים המקוריים שלה (ההורים שלה) שלקחו אותם בחזרה אליהם הביתה. אני ומולי מחפשים עכשיו בת זוג חדשה”

אלא שכאן עדין לא נגמר הסיפור. קצת פחות משבוע אחרי שפרסם את המודעה המצחיקה שלו, ולאחר שהסיפור זכה לחשיפה באינסוף אתרים ברשת והגיע עד מהדורות החדשות בארצות הברית, נאלץ הבחור לפרסם עדכון נוסף במודעה שלו, בו הוא מודה לכל הגולשים ששיתפו וצפו במודעה וחושף כי כל העניין הזה היה בסה”כ בדיחה מאוד מוצלחת שיצאה משליטה ובאמצעותה בסה”כ התכוון להעביר את המסר שלו לעולם: “תאמצו כלב, אל תקנו אותו, וזכרו כי כלב הוא התחייבות לכל החיים ולא סתם גחמה רגעית”.

בנוסף פרסם הגולש הבהרה חשובה גם לגבי החברה שלו שודאי לא אהבה את הבדיחה שלו: “החברה שלי אוהבת את הכלבים שלי ואין לי ביגל אלא פיטבול בשם אולף. ציפיתי שהעניין הזה יהיה קצת ויראלי, אבל ממש לא חשבתי שזה יהיה בממדים מפלצתיים כאלה, אז אני חייב להעמיד את הדברים על דיוקם :)” 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...