אז ועכשיו: כך נראית היום שלישיית “הנסון”

אי שם בשנת 1996, בזמן שרבים מאיתנו בילו בבית הספר היסודי או בחטיבת הביניים, או בכלל לא נולדו, ישבו זק, טיילור ואייזק, שלושה אחים אלמונים בני 10, 12 ו-15 במוסך ביתם בעיר טולסה שבאוקלהומה, ניגנו, שרו וכתבו שירים יחד. ללהקה המשותפת שלהם הם קראו “הנסון” ולמרות שניסו להקליט שירים ולשלוח אותם לחברות הפקה גדולות, אף אחד לא לקח אותם ממש ברצינות, והם נאלצו להתמודד עם דחייה אחר דחייה.

אבל אז, במהלך הופעה שלהם בפסטיבל מוזיקה בעיר וויסקונסין, הבחין בהם אחד מנציגי חברת התקליטים הגדולה “מרקורי רקורדס”, החליט שמדובר בפוטנציאל עצום והחתים אותם מידית על חוזה הקלטות, והשאר, כפי שכולכם יודעים, הוא היסטוריה.

קשה להאמין, אבל כמעט 20 שנה חלפו מאז פרץ לחיינו “Mmmbop” הסינגל הרשמי הראשון של הלהקה שהפך ללהיט ענק ברחבי העולם והגיע למקום הראשון במצעדים ב-27 מדינות שונות. הסינגל המקורי, בגרסה איטית אותה הקליטו חברי הנסון כבר בשנת 1996 כשעוד יצרו את המוזיקה שלהם בצורה עצמאית, נדחה כאמור על ידי חברות תקליטים רבות, אבל לאחר החיבור עם “מרקורי רקורדס” זכה להפקה מחודשת על ידי “dust Brothers”‘ והפך להיות אותו שיר מדבק וקליט שכולנו התאהבנו בו.

הגרסה הראשונה והמקורית של Mmmbop:


מאז, הפכה הלהקה לאחת המצליחות בעולם, ו-3 ילדי הפלא התבגרו, הוציאו 7 אלבומים, הקימו חברת תקליטים משלהם, התחתנו, הפכו להורים, ואפילו פתחו מבשלת בירה משלהם. אם העובדות הללו עדין לא גורמות לכם לתחושת זיקנה נוראית, אולי הפרט הבא יעשה את העבודה: האח הקטן זק, שהיה בן 11 בצילומי הקלים של Mmmbop, הוא בן 30 היום, ויש לו שלושה ילדים.

אז איך הם נראים היום? ובכן, למרות השנים הרבות שחלפו התשובה היא: פשוט מעולה. הנה כמה תמונות שלהם מהשנתיים האחרונות, ולקינוח, הקליפ הרשמי של Mmmbop. ואם אתם ממש רוצים לדעת מה נשמע איתם, תוכלו לקרוא ראיון מיוחד שנערך איתם השבוע לרגל חגיגות ה-20 לסינגל הראשון (לינק בסוף הפוסט).

הנה הם אז:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by hanson (@hansonitzforever) on

וכך הם נראים היום:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HANSON (@hanson) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HANSON (@hanson) on

הקליפ של Mmmbop לגרסה הרשמית שכולנו מכירים ויצאה בשנת 1997:

 

לייק לפטריה בפייסבוק