השלמת שן חסרה ללא שתל

בני האדם נולדים עם 20 שיני חלב ו – 32 שיניים אשר נחשבות לקבועות, אם כי קיימים מקרים בהם אדם חווה אובדן שיניים מכל מיני סיבות אפשריות, סיבות כמו פגיעה באזור חלל הפה, סוכרת אשר מחלישה את העצמות ובכך עלולה לגרום לאובדן שיניים מוקדם מהצפוי, מחלת העששת, חוסר שמירה על היגיינת חלל פה סבירה ועוד.

כמו כן, חשוב לציין כי על אף שאובדן שיניים נחשב למצוקה אסתטית לכל דבר ועניין (הרי כל אדם רוצה להרגיש בנוח עם החיוך שלו), מדובר גם בבעיה שעלולה להיות תפקודית. למעשה, אובדן שיניים ובפרט אובדן שיניים קדמיות יכול להשפיע לשלילה על איכות חייו של בן אדם מאחר והדבר יכול לגרום לבעיות בלעיסה ובעיות כלליות של תפקוד הפה ושרירי הלסת.

לשם כך, קיימים טיפולים נהדרים ועדכניים אשר נחשבים למומלצים מאוד הודות להתפתחות האדירה בתחום הרפואה הדנטלית. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא השלמת שן חסרה וכל היוצא בכך.

Credit: Freepik

גם לכם מגיע חיוך שלם

בעת בה אנו מדברים על השלמת שן שבורה , ראוי לציין כי במרבית המקרים הפתרון המתבקש הוא לערוך טיפול על ידי השתלות, זאת מאחר ומדובר בצורת הטיפול השכיחה ביותר למקרים של אובדן שיניים או שבר באחת מהן.

אולם, קיימים מקרים מסוימים בהן האופציה של השתלת שן אינה ברת ביצוע משלל סיבות אפשריות. למרבה המזל, קיימות מספר אפשרויות אשר עומדות לרשותכם במצבים בהם אתם חווים אובדן שיניים שברצונכם לסיים אך מנגד, אינכם מסוגלים או מעוניינים לבצע טיפול על ידי שימוש בשתלים. כמו כן, אחת האלטרנטיבות הנפוצות ביותר היא עריכת טיפול שמתבצע על ידי שימוש של כתר זירקוניה .

מה זה כתר זירקוניה?

כאמור, קיימים מקרים בהם אדם אינו מסוגל או אינו מעוניין לערוך טיפול לשיניים חסרות על ידי השימוש בשתלים ובמצבים אלו, אחת האפשרויות השכיחות והמומלצות ביותר היא לערוך טיפול על ידי שימוש בכתר זירקוניה.

למעשה, כתר זירקוניה הוא כתר אשר מטרתו העיקרית היא להציע אפשרות טיפול אחרת עבור אלו שמחפשים בנרות אחר פתרון אסתטי למען חלל הפה שלהם. במרבית המקרים, כתר זירקוניה עשוי משלד מתכתי אשר מכיל גם ציפוי חרסינה, זאת בעוד כי הדבר מביא ליתרון של ממש בעת השימוש בכתרים מסוג זה מאחר ומדובר בכתר שמאפשר מראה טבעי ככל הניתן.

כמו כן, יש לציין כי מכיוון שמדובר בכתרים אשר אינם כוללים כלל מתכת, ניתן להגיע לתוצאות טובות שנראות טבעיות יותר בעת השימוש בהם שכן, החומרים מהם עשויים כתרי זירקוניה מאפשרים להגיע להשתקפות טבעית אופטימלית ולגוון איכותי מאוד. מפאת יתרונות אלו, אין ספק כי במידה ואינכם מעוניינים לערוך שתלים אך עם זאת, אתם זקוקים לפתרון אסתטי עבור חלל הפה שלכם – כתר זירקוניה עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק