פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ההמצאה הגאונית הזאת תשנה את כל מה שידעתם על אכילת בננות

בהנחה שגם אתם, כמו מרבית בני האדם, אוהבים בננות, אתם ודאי יודעים שבסך הכל מדובר בפרי די מושלם. הבננה היא מתקה, טעימה, מלאת אנרגיה קלה לקילוף ובגדול, תמיד באה בטוב. אולם, מה אם נגיד לכם שבכל השנים האלה פספסתם ולא ידעתם על קיומה של הדרך הכי טעימה וגאונית לאכול אותה?

סבסטיאן ברגר, בחור ארגנטינאי יצירתי במיוחד, החליט משום מה שהדרך בה אלוהים התכוון שנאכל בננה היא ממש לא מה שעשינו  עד הים, ושבאמצעות מילוי במגוון טעמים, אפשר לשדרג לפחות כפליים את ההנאה ממנה. אז הוא המציא את DespataBanana, מכשיר גאוני שיוצר חלל בבטן הבננה שלכם ודוחס לתוכו מילוי מכל סוג שתרצו.

המתקן הזה בנוי מגליל חלול אליו נכנסת הבננה, וצינור קשיח נלחץ שיוצר חור במרכזה ומכניס לתוכו מילויים בטעמי שוקולד, ריבת חלב ושלל טעמים אחרים. אגב, אם אתם לא רוצים לאכול את הבננה הממולאת שלכם עכשיו, מציע לכם היוצר גם מילוי קשיח (כמו בתמונה) כדי שתוכלו למלא אותה ולקחת אותה אתכם לעבודה או לכל מקום אחר ולאכול אחר כך. אם לא נפלתם מהכסא בשלב הזה, אתם כנראה לא באמת אוהבים בננות.

לא ברור איך זה יתכן, אבל המוצר הזה עדין לא ניתן לרכישה, ונמצא כרגש בשלבי גיוס משקיעים לייצור המוני. למרבה ההפתעה היוצר ברגר לא פתח קמפיין מימון גולשים עבור המוצר שלו, אך אם יעשה זאת סביר שיצליח לפתור במהירות את עניין הכסף. מוזמנים לבקר באתר הרשמי של המוצר, ואנחנו מבטיחים לעדכן כשניתן יהיה לרכוש אותו. בינתיים, אתם מוזמנים לנסות לעשות זאת בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...