הפרסומת שתעיף אתכם אל ימי הילדות השטותניקית שלכם

לפעמים קשה להיזכר בימים האלה, אבל אם תחשבו על זה לרגע, לא תמיד החיים שלנו היו מלאי הגיון. לא תמיד קיבלנו החלטות מבוססות על מידע, חשיבה והתייעצות עם חברים. פעם, כשהיינו ילדים, הרמזור הפנימי שלנו היה מתחלף מאדום לירוק תוך שניות בודדות, מה שגרם לנו לעשות אינסוף שטויות ולקבל אינסוף החלטות מטופשות, שהפכו עם השנים לסיפורי ילדות מקסימים.

הסרטון הקסום הבא מנסה להזכיר לנו את בדיוק את הצמתים הללו בהם היינו צריכים להחליט ברגע האם “לעשות או לא לעשות”, וכמובן, עשינו ובגדול. הסרטון מציג סיטואציות ילדות מוכרות ומצחיקות, בהן ילדים קטנים מקבלים החלטות לא הגיוניות, ובעיקר עושים מה שהם רוצים בלי לחשוב על ההשלכות, או על מה יגידו ההורים, ומעורר בצופה הרבה נוסטלגיה וגעגוע לימי העבר התמימים והמתוקים.

ילדות 2

מי שאחראית על הסרטון הזה היא קרן Milk Every Moment, ארגון קנדי המאגד את חנווני המדינה, שמטרתו עידוד צריכת חלב יומית. כמובן, מטרת הסרטון היא להעביר את המסר על פיו “גם אם לא כל דבר שעשינו בעבר היה עם הגיון, שתיית חלב דווקא כן”, ולהזכיר לצופים כי גם בגילאים בוגרים יותר, אין כמו כוס חלב ביום.

לא ניכנס לדיון המתבקש בנוגע להשפעות הבריאותיות של שתיית חלב על בני אדם, ואם נתעלם מהויכוחים הבלתי פוסקים בעניין הזה, אין ספק כי מדובר בפרסומת יצירתית, מרגשת ויעילה. עשתה לי חשק לכוס שוקו. מה דעתכם?

ילדות 1

לייק לפטריה בפייסבוק