מגדל מידטאון תל אביב

מידטאון הם צמד מגדלים השוכנים בתל אביב. אחד מהמגדלים הוא למגורים והמגדל השני הוא מגדל בגובה של 197 מטרים והוא משמש עסקים רבים שזקוקים למשרדים. זהו המגדל השלישי בגודלו בארץ ובנייתו הסתיימה בשנת 2018. חדרי המשרדים במגדל הם חדישים, יוקרתיים ותוכננו בידי האדריכל המוכר משה צור. למגדל 50 קומות ושטחו הכולל הוא 75 אלף מטר רבוע. בכל קומת משרדים 1660 מטר רבוע והוא נוח מאוד עבור בעלי עסקים שמחפשים משרדים גדולים במרכז הארץ. במגדל בחלקו התחתון והעליון, נמצאות כיום מספר חברות מובילות במשק ובחלקו המרכזי ניתן לרכוש משרדים ולהשכיר.

קרדיט לתמונה: טופ לאנד

השכרת משרדים במגדל מידטאון תל אביב

מגדל מידטאון תל אביב נמצא במרכז הארץ או יותר נכון בעיר הכי מרכזית בארץ והיא כמובן תל אביב. העיר תל אביב תמיד הייתה מרכז העסקים של ישראל ולכן חברות רבות נוהרות למצוא בעיר משרדים למכירה או השכרה. העיר מציעה מספר מגדלים עבור משרדים, אך הקושי למצוא בה משרדים שאינם תפוסים הוא גדול. מגדל מידטאון תל אביב הוא מגדל משרדים חדש המאפשר לבעלי עסקים להשכיר משרדים או לקנות אותם עבור החברה.

היתרונות של מגדל מידטאון תל אביב

מגדל מידטאון תל אביב מציע לשוכרים או הרוכשים מגדל עם המון יתרונות מצוינים!

  1. מדרום למתחם המגדל מתוכנן להיסלל כביש גישה וגשר חדש מעל נתיב איילון שיקשר בין החלק המערבי לחלק המזרחי וגשר גישה להולכי רגל. דבר זה מאפשר נוחות ליוצאים מהמגדל ברכב או ברגל.
  2. למגדל חמש קומות חניון בשטח כולל של 82 אלף רבוע. החניון יכול לשרת את עובדי המגדל וחוסך להם כסף רב על חניה פרטית יקרה בעיר.
  3. מתחת למגדל שוכן לו מרכז קניות גדול ומבני ציבור המאפשרים לעובדים שלכם להנות מארוחת בוקר וצהריים קרובות למשרד מבלי לבזבז זמן.
  4. לבניין קיימות שש מעליות שעולות במהירות של 6-7 מטר בשנייה ומאפשרות לעובדים להגיע למשרד במהירות וללא לחץ בבוקר.
  5. המגדל קרוב לאחת התחנות של הרכבת הקלה ויאפשר נסיעה מהירה בתוך העיר.

לסיכום, מגדל מידטאון תל אביב הוא מגדל משרדים מלא ביתרונות עבור חברות ועסקים. המגדל הוא חדש ומציע אדריכלות פנים וחוץ המותאמת למודרניות של היום. המשרדים מבפנים מפוארים ומאפשרים עבודה נוחה, נעימה ופורייה. המשרדים רחבים בגודלם ומאפשרים יצירת חללים משותפים או משרדים סגורים לפי הצורך שלכם. אנו מזמינים אתכם להיכנס אלינו לטופ נדל”ן ולהתחיל בחיפוש אחר המשרד שלכם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק