התשובה של מייקרוסופט למשקפיים של גוגל

לפני מספר ימים, שחררה גוגל לרשת, סרטון החושף את העבודה של החברה על הפרוייקט העתידי המדהים והסודי שלה: פרויקט גוגל גלאס. כאמור, לאלה מבניכם שהצליחו להחמיץ את הסרטון, מדובר במשקפיים חכמות, המסוגלות לבצע את כל הפעולות שהסמארטפון שלכם מסוגל לעשות כיום. דרך העדשות הקסומות תוכלו לנווט את דרכיכם ברגל, לענות לשיחות מחברים, לכתוב הודעות טקסט באמצעות הקול, לצלם וידאו או תמונה על ידי פקודות קוליות, לאתר את תחנת האוטובוס הקרובה ועוד מיני פעולות מגניבות, והכל מבלי להשתמש בידיים שלכם.

הפרויקט אמנם נמצא בחיתוליו, והעיצוב והפונקציונאליות הסופיים של המוצר עוד לא ידועים, אך זה כמובן לא מנע מגולשי הרשת להתחיל ליצר את התגובה האהובה עליהם – סרטוני פרודיה. אחד כזה, מיוחס כביכול למייקרוסופט, ומוצג כתגובה של מייקרוסופט למשקפיי העתיד של גוגל. בסרטון תוכלו לראות מה היה קורה עם מייקרוסופט היו אלה שמפתחים את המשקפיים הללו, והעולם היה נגלה לפנינו באמצעות ממשק חלונות (ווינדוז). הסרטון דיי מצחיק, ואלא אם אתם משתמשים במחשב MAC של אפל, אתם נורא תזדהו אתו.

צפו בסרטון החביב, שתפו אם אהבתם. הסרטון המקורי נמצא בתחתית הפוסט, שוב, עבור אלו מכם שהצליחו לחמוק מהמידע העתידני שעלול להשפיע על החיים של כולנו.לייק לפטריה בפייסבוק