חידוש מרענן: תחרות העיצוב הגרוע ביותר של מכללת מנטור

אם יוצא לכם לגלוש לעיתים קרובות בפייסבוק, סביר להניח שנתקלתם לא מעט פעמים בתחרויות ופעיליות פייסבוק המבקשות מהגולשים להעלות את התמונה הכי יפה, או את העיצוב הכי יפה בנושא מסוים, כשהתמונה המנצחת היא לרוב זו שזכתה למספר הלייקים הגבוה ביותר או נבחרה על ידי ועדת שיפוט מיוחדת.

במכללת מנטור, מכללה מובילה ללימודי עיצוב גרפי, צילום וניו מדיה, החליטו לאתגר את הקהל שלהם ולנסות לשבור את המוסכמות. וכך, לראשונה, יצאו בפעילות בעמוד הפייסבוק שלהם בה קהל הגולשים מתבקש להעלות עיצובים מקוריים משלו בכל נושא שיבחר, אבל עם טוויסט מעניין בעלילה – התמונה הזוכה תהיה דווקא זו בעלת העיצוב הגרוע ביותר.

מנטור 1
אחד העיצובים הגרועים מתוך התחרות

כן כן, כל שעליכם לעשות זה לבחור נושא, לפתוח את הצייר ולנסות לייצר את עבודת העיצוב השכונתית ביותר שאתם יכולים להעלות על הדעת. הכל הולך: פיקסלים, WordArt, תיבות טקסט עם רקע לבן, תמונות מלבניות מודבקות עם רקע שונה, חיתוכים גרועים ובאופן כללי, כל אלמנט רע שאתם יכולים לשלב.

עד כה נשלחו לתחרות מספר עיצובים גרועים במידה סבירה, וגם אתם יכולים לקחת חלק בתחרות. העיצוב הגרוע הזוכה יקבל מלגת לימוד מלאה במכללה, ואולי עבורו זה יהיה “העיצוב הגרוע האחרון בחייו”, שזהו גם המסר השיווקי של הפעילות המשעשעת הזאת.

הנה כמה דוגמאות גרועות במיוחד מתוך התחרות. אל תבהלו. עם קצת יצירתיות אנחנו בטוחים שאתם מסוגלים להיות גרועים יותר הזה.

מנטור תחרות
מנטור 2
מנטור 3
מנטור 4
מנטור 5

לייק לפטריה בפייסבוק