פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מנגן ושר – כל מה שרציתם לדעת על הסדרה הישראלית החדשה

"מנגן ושר" היא סדרת דרמה ישראלית חדשה ואיכותית, בכיכובו של הזמר הנפלא בר צברי. העלילה של הסדרה הישראלית החדשה עוסקת בסיפורו של מוסיקאי צעיר וכשרוני המתגורר בראש העין, ושמו גילי חדד. החלום הגדול של הזמר הצעיר והמוכשר הוא להוציא שיר לרדיו, אך עליו להתמודד עם החובות שאביו השאיר אחריו ולסייע כלכלית ורגשית למשפחתו.

Credit: Pixabay

עלילה מקורית ומרגשת

הסדרה הישראלית החדשה זוכה לעניין רב, וכדאי גם לכם לצפות בה. העלילה עוסקת בזמר הצעיר שגדל כילד פלא והופיע לא מעט במועדונים שאביו ניהל. אב המשפחה נטש את אשתו וילדיו לכן הזמר הצעיר נאלץ לקחת אחריות על המשפחה מאחר והוא הילד הגדול. גילי חדד נמצא תמיד בזמן ובמקום עבור אמו האהובה, את האם מגלמת השחקנית והזמרת דפנה דקל, וגילי מתמודד גם עם אחותו המורדת שלומדת בתיכון (את הדמות מגלמת קים אור אזולאי) ועם אחיו המשרת כג'ובניק בצבא שלא מוכן לעזור למשפחה (הדמות מגולמת על ידי עדי אלון).

גילי חדד נאלץ לעבוד באולם אירועים כדי לסייע בפרנסת משפחתו, ובמקביל הוא מופיע בחפלות קטנות עם שירים מזרחיים הנחשבים לקלאסיקה. גילי מנסה ככל יכולתו לחסוך כסף על מנת להוציא שיר לרדיו, הוא מצליח לאסוף את הכסף הנדרש לאולפן הקלטות ומנסה לגייס לעזרתו את יהודה קיסר.

כאשר מגיע יום ההקלטה באולפן, גילי מקבל ידיעה על כך שאביו נפטר באופן תמוה, לכן גם במותו האב מצליח להרוס לגילי את החלום. לאחר ההודעה המצערת על אביו, גילי מגלה כי האב השאיר אחריו חובות כבדים למאפיונר מקומי (ששון גבאי), וכדי להחזיר את החובות הוא מתחיל לעבוד כנהג פרטי של המאפיונר. מערכת היחסים בין השניים מורכבת ומשפיעה על משפחתו של הזמר הצעיר, עם זאת העבודה מאפשרת לו לקדם את הקריירה המוזיקלית שלו. עם הזמן, המאפיונר שמטיל אימה על כל הסובבים אותו מפתח יחסי חיבה לגילי הזמר, והזמר הצעיר רואה בו כדמות אבהית.

צילומי הסדרה

כדאי לדעת כי רוב צילומי הסדרה התקיימו בראש העין הוותיקה, והנוף של השיכונים הוותיקים מהווה חלק בלתי נפרד מהעלילה ומשמש כתפאורה מושלמת לחלק מהסצנות. הסדרה בוימה על ידי יבגני רומן, תושב ראש העין ובמאי קולנוע מוערך. יוצר הסדרה הוא עודד נוי, גם הוא תושב ראש העין.

בר צברי המגלם את הדמות הראשית של הזמר העיר גילי חדד, הוא זמר עולה שהוציא לאחרונה אלבום בכורה איכותי ונפלא. במהלך הסדרה בר צברי מתגלה כשחקן משובח וכריזמטי, עם שפע יכולות, וכמו דמותו בסדרה, הוא גם זמר מצוין המבצע שירים מקוריים שאת חלקם הוא כתב, לצד קאברים מושקעים בעיבודים של יעקוב למאי. ראוי לציין כי הזמר הצעיר בר צברי הוא עתיר כישרונות שהתגלה והתפרסם בתוכניות ריאליטי. בסדרה יש קאסט שחקנים מעולה הכולל שמות מוכרים בתעשייה כמו ששון גבאי, דפנה דקל, עינת שרוף, ג'וי ריגר, יואב לוי ועוד.

לחובבי המוזיקה המזרחית מצפה חוויה מהנה בגלל העיבודים המוזיקליים האיכותיים, ויש גם הופעות אורח של זמרים מוכרים כמו עדן חסון. בסצנות המוזיקליות ניתן להבחין במיטב האמנים והנגנים, ביניהם יהודה קיסר, יואב יצחק, ישי לוי ועוד.

חוויית צפייה מובטחת

הסדרה הישראלית החדשה "מנגן ושר" מבטיחה לכם חוויית צפייה מהנה ומרגשת. כדאי לצפות בסדרה וליהנות מהמשחק המצוין של השחקנים, מחגיגה מוזיקלית משובחת לחובבי המוזיקה המזרחית הקלאסית, וליהנות מהעלילה המורכבת והמתפתחת מפרק לפרק, ויש הרבה רגעי קסם ההופכים את הצפייה בסדרה למרגשת מאוד.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...