פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

13 דברים “נשיים” שגברים אוהבים לעשות בסתר אבל לעולם לא יודו בכך

ההבדלים התהומיים בין גברים ונשים בכל האספקטים של החיים הוא נושא שנדון חדשות לבקרים ומספק אין סוף חומרים לסטנדאפיסטים ולמטפלים זוגיים. אלא שבפועל, כמו שקורה במקרים רבים בהם מעורבות סטיגמות ודעות קדומות, להנחות העבודה הבסיסיות על כך שגברים הם X ונשים הם Y לא תמיד יש אחיזה במציאות. הנה 13 דברים “נשיים” שגברים מאוד אוהבים לעשות,, גם אם הם לעולם לא יודו בכך.

ריכולים

גברים אף פעם לא מודים בזה אבל הם מרכלים כל הזמן. הם אולי לא מגדירים את זה ככה, אבל זה מה שהם עושים בפועל. הם מרכלים על האישה, על חברים אחרים ולמעשה על כל בן אנוש שנקרה בדרכם, והם עושים את זה לא פחות מנשים.

שופינג

הגבר הממוצע תמיד יכחיש את זה, אבל ביננו, אין כמו להסתובב לבד בין חנויות, לקנות כמה חולצות, כמה מכופתרות, איזה ג’ינס נחמד, כפכפים חדשים ואיזה זוג נעליים כדי לסגור את הפינה. עונג עילאי.

ריקודים

גברים אוהבים לרקוד, במיוחד אחרי כמה דרינקים. נכון, היכולות שלהם לרוב טעונות שיפור והמראות ביחד עם כתמי זיעה לא תמיד מלבבים, אבל נראה אתכם מנסים לעצור אותם.

לסגור את היום

זו אולי מצטיירת כפעולה נשית, אבל אין גבר בעולם שיסרב לאמבטיית קצף חמה וכוס יין בסוף יום עבודה. כלומר, בהנחה שאין ברצלונה.

ניקיון פנים

גברים שמנקים ומטפחים את עור הפנים שלהם זה כבר מזמן לא דבר חדש, וגם מי שעדין נמצא עמוק בארון יודע שאחרי הפעם הראשונה אין שום סיכוי שהוא יחזור אחורה לחיים נטולי לחות

עמידת סופרמן

גברים אוהבים לאחוז את חלק המכנס שעוטף את המותניים שלהם ולעמוד בפוזה קולית משונה שכזאת. כשהם לבד בבית, הם גם מרשים לעצמם לדחוף חצי כף יד לתוך המכנסיים, סתם כי זה נוח.

קוקטיילים

אם תשאלו אותם מה להביא להם מהבר הם כנראה יגידו בירה/וודקה/וויסקי/ערק. אולם, אם פיהם ולבם היו שווים הם היו מבקשים קוקטייל טעים כדי לתפוס ראש עם טעם טוב בפה.

שוד במקלחת

כמעט כל גבר מצא את עצמו מנסה את תכשירי ההיגיינה של בת הזוג שלו כשהוא לבד במקלחת ואף אחד לא רואה. אל תכחישו, אתם מתים על הפילינג שלה, על סבון הפנים ועל שאר התכשירים הריחניים המשונים הללו.

קומדיות רומנטיות

אם תעיפי מבט טוב טוב על העיניים של בן הזוג שלך ברגעי השיא המרגשים של הקומדיה הרומנטית בה אתם צופים, יש סיכוי לא רע שתגלי לחלוחית קטנה בזווית העין. אז נכון, אנחנו הגברים לרוב נכחיש את זה ונאמר שסרט היה מפגר, אבל היי, התרגשנו מאוד ובכינו מבפנים.

תמונות מטופשות עם החבר’ה

גברים פשוט מתים על תמונות טיפשיות עם החברים. כנראה לא יהיה שם דאק-פייס, אבל המון אלמנטים מצחיקים ומביכים אחרים כן.

להתכרבל

היא תמיד שמחה ומרגישה ביטחון כשאתה מכרבל אותה, אבל בואו נהיה כנים, אתה נהנה מזה הרבה יותר. ולתחושה המופלאה שאתה מרגיש כשהיא מתכדרת על פי צורת הגוף שלך אין תחליף.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...