נפלא: מצלמת זכרונות מיניאטורית תתעד את חייכם בכל דקה

אני מודה, אני Succer בכל הנוגע לנוסטלגיה. יוצא לי לא מעט לפנטז על חזרה אחורה בזמן אל אירועים מהעבר שלי. אבל כשאני חושב על האפשרות הזאת, אני פחות מתעניין באיך נראה טקס הסיום של כיתה ו’, או לראות את העלייה שלי לתורה. דווקא חיי היומיום קוסמים לי במיוחד: איך התארגנתי בבוקר לבית ספר, מה עשיתי בהפסקות, איך העברתי את הזמן אחרי הצהריים.

היום כולנו מסתובבים עם מצלמות משוכללות בכיס ושולפים אותן כשהם רואים משהו ששווה תיעוד או שיתוף. אבל לא פעם, ובדרך כלל באיחור רב, אנחנו מבינים שדווקא הרגעים הפשוטים בחיים הם הרגעים הכי טובים. החיים שלנו הם לא רק נקודות ציון “משמעותיות”, אלא הם רצף מתמשך של רגעים פשוטים, “רגילים” אך חשובים לא פחות.

קליק לכל הפוסטים של אורי אשכנזי

MEMOTO היא מצלמה מיוחדת שהייתי הורג בשביל שתהיה ברשותי לפני 25 שנה. מדובר על מוצר פשוט ביותר. מצלמה קטנטנה, קלה, עמידה למזג אויר סוער, מספקת תמונות באיכות גבוהה ואין עליה אפילו כפתור אחד.

אז מה בדיוק היא עושה ומה כל כך מיוחד בה? ובכן, היא מצלמת תמונה אוטומטית בכל 30 שניות ומעלה לשירות אחסון. זהו. מאותו רגע, כל חייכם יהיו מתועדים בתמונות כך שלעולם לא תשכחו ולא תפספסו גם את הרגעים הקטנים בחיים.

בטח תשאלו איך אפשר לעזאזל להשתלט על 2 תמונות בדקה, כל דקה, כל שעה, כל יום? כמות עצומה של תמונות! ובכן יחד אל המצלמה  מתווספת אפליקציה יעודית לאייפון ולאנדרואיד שמסדרת את התמונות לפי תאריך ושעה, וחותמת GPS גם תעזור לכם לבצע חיפוש מבוסס מיקום.

החברה השיגה את המימון לייצור הראשוני באמצעות קיקסטארטר, כשביקשה 50,000 דולר וסיימה את הקמפיין עם 550,000 דולר בנובמבר האחרון, והיא תבצע את המשלוח הראשון של 10,000 יחידות בחודשים הקרובים. וכן, היא שולחת גם לישראל, ובחינם.

פרסומאי, יזם סדרתי למגירה עם קרייבינג בלתי נשלט לחדשנות. מנהל העמוד כותרות עלובות בפייסבוק ובעל הבלוג פירורים. קליק לביקור בפייסבוק של אורי.
אורי אשכנזי

לייק לפטריה בפייסבוק