פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת שכחה את גג הרכב שלה פתוח בלילה גשום וזה מה שעשה עובר אורח מסתורי שחלף במקום

בימים משוגעים כמו אלה שעברו על כולנו בשבוע האחרון, כיף להיתקל מדי פעם בחדשות טובות ואופטימיות שמצליחות לחמם את הלב וגורמות לנו להיזכר שאי שם בתוך כל הבלאגן, עדין מסתתרים להם איים קטנים של שפיות ושל מעשים טובים, גם אם מדובר באירוע קטן וחסר משמעות לכאורה.

מיטל מורדי, תושבת חולון, חזרה הביתה לאחר יום עבודה מפרך והחנתה את הרכב שלה ברחוב טרומפלדור בעיר. כמו רבים מאתנו, גם מיטל לא לקחה בחשבון את ממטרי הגשם המפתיעים שפקדו אותנו השבוע, ושכחה לסגור את גג הרכב שלה. אלא שבבוקר למחרת (שישי), כשהגיעה לרכב שלה, במקום למצוא אותו מוצף מים, גילתה מיטל מחזה מפתיע ולא צפוי שהצליח לרגש אותה. כך היא מספרת בסטטוס שפרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה:

"למי שהצליח/ה הבוקר לחמם לי את הלב, רציתי לומר תודה. אתמול בערב אחרי יום עבודה ארוך, השארתי את גג הרכב פתוח ברחוב טרומפלדור בחולון. לא שזה אירוע יוצא דופן למעופפת שכמותי. בלילה ירד גשם ואת/ה טרחת וכיסית את הגג שלי בשקיות ובניילון. הצלת לי את הרכב ורגשת אותי מאוד. טוב לדעת שיש אנשים שאכפת להם, שיעברו ליד ולא יתעלמו כי זה לא נוגע להם. אז המשך יום מקסים ושוב תודה מכל ה ."

אל הסטטוס שלה צירפה מורדי 2 תמונות, תמונה של הרכב ותמונה של הפתק שהשאיר עובר האורח המסתורי על הרכב שלה:

מיטל מורדי 2מיטל מורדי 1

המעשה הטוב הזה של  הבחורה או הבחור עלומי השם, הצליח לרגש לא רק את מיטל אלא גם את הגולשים שנחשפו אליו, כאשר תוך שעות ספורות גרף הסטטוס עשרות תגובות מפרגנות ונלהבות וכמובן, אלפי שיתופים דרך הפרופיל שלה ובקבוצות פייסבוק נוספות בהן הוא שותף.

אז נכון, מדובר בסה"כ במחווה קטנה שמנעה מהרכב של מיטל להירטב, אבל אם כולנו ננהג כמו אותו אדם, בהתחשבות ומתוך רצון טוב לעזור בכל פעם שמתאפשר לנו וגם אם מדובר באנשים שאנחנו לא מכירים ומעולם לא פגשנו, העולם הזה יהיה מקום טוב יותר. כל הכבוד.

קליק לפרסום המקורי בפרופיל הפייסבוק של מיטל

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...