הבן הפחות מוכר של משפחת פיט

וירג’ין מובייל אוסטרליה השיקו קמפיין פרסומי שלם סביב ‘דאג פיט’,  בחור אנונימי, ממוצע ופשוט שגר עם משפחתו בפרברים, אהה ובמקרה הוא גם האח של בראד פיט.  וירג’ין חרתה על דגלה את הסלוגן ‘מחיר הוגן לכולם’ ולכן החליטו גם לנסות לעשות את המצב קצת יותר פייר במשפחת פיט.

דאג בחור רגיל כמו כולם, שוטף בעצמו את הרכב, משלם את החשבונות ועושה כביסה, אפילו דואג להפריד בין הלבנים לצבעוניים… הוא לא עושה סרטי קולנוע שעשרות מיליוני אנשים רואים, הוא לא מרוויח סכומי כסף מטורפים מחסויות ופרסומות כמו אחיו היפיוף, וכנראה שאשתו לא ממש אנג’לינה ג’ולי… אבל למזלו כולם מקבלים יחס של סלב בוירג’ן מובייל.

דיל הוגן לכולם, בין אם אתה כוכב הוליוודי או סתם בחור אנונימי כמו דאג פיט, בכל מקרה מגיע לך לקבל עסקה טובה. אמנם דאג מוצג כאדם רגיל לחלוטין ברמה אבסורדית, עם פנים דומות לאחיו המפורסם, אך ללא הקסם, הכריזמה וסגנון החיים, אך אף על פי כן פיט האנונימי הוא הסטאר של הפרסומת, ואי אפשר שלא לשמוח עבורו על הניצחון הקטן הזה, עם טפיחה קטנה על הגב, כל הכבוד.


כחלק מהקמפיין וירג’ין הקימו מיני-סייט שם תוכלו להכיר קצת יותר את דאג, ולתת לו קצת אהבה עם אגודל חיובי.  הסלוגן המעודד את הצופים בסרטון לתת לדאג אהבה עם לייקים ‘Help a bro out and show Doug Pitt some Like’ .
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק