פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חתונה אזרחית: כל הסיבות שלכם להתחתן בפורטוגל

זוגות רבים מעדיפים להימנע ממפגש עם הרבנות ולהתחתן באופן אזרחי, מעבר לים. אחת מהאופציות הטובות ביותר לחתונה היא ללא ספק פורטוגל, וזאת בגלל היותה מדינה המאפשרת לאזרחים זרים להתחתן -בהליך מזורז. כל הסיבות להתחתן בפורטוגל, בסקירה הבאה.

Credit: Pixabay

מעוניינים להתחתן מעבר לים? זה הזמן לבחון אפשרות להתחתן בפורטוגל

פורטוגל נחשבת לאחת המדינות הפופולריות ביותר לחתונה אזרחית, וזאת בגלל שהיא מדינה מתקדמת המאפשרת לזוגות להתחתן בהליך מזורז וקצר שלוקח כ-20 עד חצי שעה בלבד. למעשה, משום שהמדינה חרטה על דגלה את נושא זכויות הפרט, היא מאפשרת גם לזוגות שאינם תושבים להינשא במסגרת של חתונה אזרחית. אם גם אתם חלק מהסטטיסטיקה של זוגות שרוצים להינשא מחוץ למוסד הרבני, ניתן בהחלט לומר כי פורטוגל היא הזדמנות מצוינת בעבורכם לקיים טקס חתונה אינטימי ובעל משמעות אדירה, כל זאת במרחק טיסה קצר מאוד מישראל. נוסף על כך, פורטוגל היא אחת מהמדינות אשר משתייכות לאיחוד האירופי ולכן אם בני המשפחה שלכם הם צאצאים של אנוסי ספרד ופורטוגל, תוכלו להתחיל בהליך של קבלת דרכון פורטוגלי ובהתאם לכך ליצור תנאים מקלים לטובת מגורים בפורטוגל כמו גם מעבר חופשי בין מדינות האיחוד. מעל 10,000 ישראלים כבר קיבלו דרכון פורטוגלי ועכשיו ולרגל המאורע החגיגי, זו ההזדמנות שלכם לבחון האם אתם זכאים ובהתאם לכך להתחיל בהליך של הוצאת דרכון פורטוגלי.

יעדים רומנטיים לחתונה בפורטוגל

ראשית, פורטוגל ידועה בכל רחבי העולם ובפרט באירופה באתרים יפהפיים שלה, בהם ניתן לקיים חתונות אזרחיות. ניתן למצוא בין היתר את שכונת ריברייה הידועה ברחובות קסומים ויפהפיים אך גם במסעדות מעולות שבהן ניתן לקיים את טקס החתונה, לצד טיילת עתיקה בשם קאייס לה גאיה. העיר סינטרה שנמצאת במרחק של 30 ק"מ מהעיר ליסבון היא הזדמנות מצוינת לקיים את טקס החתונה,  בגלל שלל הארמונות היפהפיים שנשמרו בה במשך מאות שנים. האזור הרומנטי יאפשר לכם ליצור טקס חתונה מרגש, שמתרחש בנופים קסומים אליהם ניתן להגיע במתכונת זוגית בלבד או עם משפחה וחברים שמלווים אתכם. חשוב לדעת כי המחייה במדינה זולה מאוד, ולכן בהחלט לומר כי מדובר ביעד קסום עם נופים מרהיבים וקולינריה משובחת במחירים נוחים יותר לכיס. לצד זה, חשוב לבדוק לפני שאתם סוגרים את התאריך לגבי מזג האוויר (הדומה מאוד לישראל) מתוך מטרה לתכנן טקס חתונה מושלם ונטול תקלות בדמות סופות או מזג אוויר חם מדי.

פורטוגל גם יכולה להיות יעד מעניין ומפתיע לירח הדבש שלכם, כך שאם אתם מתכננים להתחתן במדינה, אתם יכולים להישאר ולצאת לירח דבש מיוחד במדינה.

מה חשוב לדעת לגבי חתונה במדינה?

כדי להתחתן בפורטוגל, אתם צריכים להביא איתכם מסמכים הכוללים את תעודת הזהות שלכם, כולל תעודות לידה עם שמות בני הזוג ומקום הלידה. נוסף על כך, בדקו כי יש לכם דרכונים בתוקף וכי אתם מביאים איתכם למדינה את תמצית רישום מטעם מרשם האוכלוסין המעיד כי שניכם רווקים. מעבר לכך, מדובר בהליך פשוט למדי, אבל תמיד אפשר לקבל ליווי מקצועי מטעם חברות המתמחות בהפקה של אירועים במדינה. למרות שמדובר בתשלום נוסף, תוכלו לקבל שקט נפשי וזאת לאור הלווי האישי אותו אתם מקבלים לאורך כל התהליך – החל מהכנת המסמכים ועד איתור לוקיישן, הסעדה וכן ארגון מסיבת החתונה, כולל מקומות לינה.

חתונה בפורטוגל באופן עצמאי

חשוב לדעת כי אתם יכולים לתכנן את טקס החתונה בעצמכם באמצעות ליווי מצד הקהילה היהודית הגדולה המתגוררת במדינה, המעניקה שירותים בעבור ישראלים. כאמור, אם אתם מחזיקים בדרכון זר ההליך הבירוקרטי אל מול הרשויות במדינה הוא קצר יותר, ועל כן בדיקה של זכאות על בסיס שם המשפחה וכן ליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום של הוצאת דרכון פורטוגלי תאפשר לכם לקיים את טקס החתונה כאזרחי פורטוגל. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...