פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה עבד על הצעת הנישואין שלו במשך ארבע שנים. זה מה שיצא בסוף.

כמו בהרבה סיפורי אהבה קיטשים ורומנטים, כאשר ג'ק פגש לראשונה את בקה לדייט הראשון שלהם אי שם לפני ארבע שנים, הוא ידע, או כך לפחות הוא טוען, שמדובר בבחורה שתהפוך לימים לאשתו. כמה רגעים אחרי סיומו של אותו דייט ראשון מוצלח, כתב ג'ק ביומן שלו את המשפט "בסופו של דבר, הבחורה הזו תהיה אשתי", ומיד ניגש למלאכה החשובה: תכנון הצעת נישואין הולמת וראויה שתמתין עד שיגיע הרגע הנכון לשלוף בו את הטבעת.

במשך ארבע שנים עבד ג'ק על הצעת הנישואין הזאת. בפרק הזמן הארוך הזה, הוא הספיק לטייל ב-26 מדינות שונות בעולם כשבכל אחת מהן הוא מצלם עוד חלק קטן מקליפ ליפסינק מקסים בכיכובו בו הוא רוקד ושר לצלילי השיר המתוק “I`m gonna Be 500 Miles” של להקת The Proclaimers.


לאחרונה, עם סיום הלימודים שלו בקולג', החליט ג'ק שהגיע הרגע, וקיבץ את חברתו וכמה מבני משפחתו למסעדה בכדי להקרין להם "שקופיות מהקולג'". כמובן, שבמקום השקופיות המשעממות, הוקרן הסרט הנהדר שיצר ג'ק. בסיום הסרט, חברתו בקה עדין לא קלטה מה עומד להתרחש, אלא שאז שלף ג'ק את היומן הישן שלו, הקריא את המשפט שכתב בסיום הדייט הראשון ומיד לאחר מכן שלף טבעת לקול צהלת המשפחה ולהפתעתה הרבה של בקה שלא ידעה את נפשה מאושר.

אז כמובן, ראינו אינסוף הצעות נישואין יצירתיות ברשת בעבר, אבל תודו שיש משהו נורא מקסים ושובה לב בהצעה שנבנתה במשך ארבע שנים שלמות, ובסופו של דבר גם יצאה אל הפועל. סחתיין.

תודה לאילה לוי על הטיפ.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...