פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

3 אסטרטגיות שיווק שחובה להכיר

עולם השיווק שינה בשנים האחרונות את פניו באופן דרמטי. מעבר לטכנולוגיות החכמות המאפשרות לפלח קהלים בצורה יעילה יותר ולהגיע לתפוצה רחבה מאי פעם, גם לצרכנים יש כיום אפשרות לקבל הצעות שיווקיות המותאמות לצרכים ולאורח חייהם ולמצוא את השירותים והמוצרים הנדרשים להם ביתר קלות. כדי ללמוד עוד על האסטרטגיות השיווקיות המודרניות המאפשרות להפגיש בין צרכנים ועסקים ביתר יעילות, אלו כמה פרטים על הנפוצות ביותר כיום.

אסטרטגיות שיווק 1
Credit: Pixabay

שיווק בדוא”ל

כיום, מסרים שיווקיים בדוא”ל לא חייבים להסתכם בהודעות משמימות. ניתן ליצור ניוזלטרים מעוצבים ומזמינים עשירים בתוכן איכותי וכפתורי קישור לפלטפורמות תוכן אטרקטיביות שיאפשרו לך לשמור את העוקבים שלך במשפך השיווקי ולשמור על קשר עם כל לקוח פוטנציאלי שהביע את הסכמתו לקבל ממך הודעות. טכנולוגיות האוטומציה הזמינות כיום מאפשרות להפיץ את הניוזלטר בהיקפים עצומים ואפילו לייעד הודעות מותאמות אישית לאנשי הקשר השונים על פי זהותם או השלב בו הם נמצאים בתהליך ההתעניינות במוצר או הרכישה. הפרסונליזציה הזו היא כלי עוצמתי להמרת משתמשים ועוקבים ללקוחות קבועים.

שיווק בין עסקים

זוהי מגמה שהולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר בעשורים האחרונים. שיווק בין עסקים, או B2B, כשמה כן היא, היא אסטרטגיית שיווק העוסקת באספקת שירותים ומוצרים לארגונים אחרים בשוק. טכניקות השיווק הללו ישירות בהרבה ומתמקדות בהדגשת התועלות בשירותים והמוצרים ובחתירה לבניית שיתופי פעולה שישפרו את החזר ההשקעה וההכנסות של הארגונים באופן הדדי. שיווק מסוג זה מתנהל לרוב בכנסים מקצועיים, ועידות עסקיות ובשנים האחרונות, במסגרת רשתות חברתיות ואתרים ייעודיים המאפשרים לבעלי עסקים להיפגש זה עם זה ולרקום שותפויות.

שיווק ברשתות החברתיות

הדבר לא אמור להפתיע. המקום החשוב ביותר בו עלינו לשווק הוא במרחב בו הכול קורה. השימוש בפלטפורמות מדיה חברתית הוא לרוב בחינם וזוהי דרך נהדר לשפר את המודעות למותג ולחשוף אותו לקהלים חדשים וצעירים יותר בתפוצה חסרת תקדים. כדי להישאר רלוונטיים ולצבור אהדה, חשוב שנדע לעשות זאת נכון ונשתתף בשיח החברתי באופן מושכל ומבלי להציף את העוקבים שלנו. בעוד שאינסטגרם היא אידיאלית לעסקים בהם הנראות מוכרת כמו תכשיטים, מזון, אמנות או אופנה, פייסבוק יכולה להתאים למגוון רחב יותר של עסקים וכדי לקדם שיווק B2B בצורה יעילה, לינקדאין היא הפלטפורמה המושלמת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...