פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

על הבוקר: הצעת נישואין מקסימה בליפ-דאב

אם אתם אוהבים לשוטט ברחבי הרשת, סביר להניח שכבר נתקלתם בעבר בעשרות סרטוני הצעת נישואין שונים ומשונים. אז נכון, יש הרבה הפקות מוגזמות, משעממות, או סתם לא מקוריות, אך אחת לכמה זמן, צץ לו סרטון מהסוג הזה שמצליח בכל זאת לרגש אותנו, על עף הקיטשיו ועודף המתיקות.

ברדלי ג’נסן ממישיגן, החליט להציע נישואין לחברתו המתוקה אמילי קפלן. לצורך המשימה, הזמין ברדלי קרוב לתשעים חברים וקרובי משפחה של אמילי להשתתף בליפ-דאב המוני ומגניב לצלילי השיר `One Thing` של להקת One Direction. בסוף ההופעה המדליקה חיכו לאמילי פתקים שהונחו על חוף הים, כאשר בכל אחד מהם זיכרון מתוק של בני הזוג, כאשר הפתקים הובילו למקום המיועד להצעת הנישואין, שם חיכה לאמילי מסך ובו מוקרנים סרטונים של חברים המכינים אותה לקראת ההצעה, וכמובן, ברדלי עצמו שהפתיע אותה עם טבעת. קליק לסרטון המקסים. שתפו אם אהבתם,


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...