הכסף שלנו שווה יותר? כך תנהלו את הכסף שלכם בחוכמה

ניהול נכון של הכסף מאפשר להגדיל את ההכנסה בצורה פאסיבית ולשפר את איכות החיים. עם זאת, לא כל מי שיש לו סכומי כסף פנויים יודע כיצד לנהל אותם – ולכן כדאי לקרוא את המאמר הבא

השאיפה העיקרית של בעלי הון היא להשתמש בכסף שלהם כדי לעשות עוד כסף. הקלישאה אומרת שהכי קשה להגיע למיליון הראשון, אך מאחוריה מסתתרת אמת מסוימת: מי שיש לו סכומי כסף פנויים יכול וצריך להיעזר בהם על מנת לייצר הכנסה פאסיבית.

אותה הכנסה פאסיבית היא גם זו שבסופו של דבר מייצרת ביטחון כלכלי, משפרת את איכות החיים ותורמת לרווחה האישית והמשפחתית. למעשה, ניהול חכם של הכסף מאפשר גם למי שמרוויח משכורת ממוצעת להגיע להכנסה פאסיבית נאותה ולהתקדם בעזרתה לשלב הבא בחיים האישיים ובקריירה.

מקור תמונה: Pexels.com

מי ומה עושים עם הכסף שלכם

השאלה היא כיצד מנהלים את הכסף ומה עושים אחרי שכבר הצלחנו לחסוך אותו. כיום כבר ברור שאי אפשר להשאיר את הכסף שוכב בחשבון העובר ושב של הבנק, כי זה למעשה גורם יותר נזק מתועלת. בפועל, רק עלויות הניהול של הבנק עולות יותר מאשר הריבית שנקבל. מכאן שחשבון העובר ושב אינו רלוונטי ושגם הריבית בפיקדונות לא אטרקטיבית.

מצד שני, סביר להניח שלרובנו אין את היכולת להשקיע את הכסף לבד – מה גם שיועץ ההשקעות של הבנק לעולם לא יהיה מספיק אובייקטיבי כי מישהו אחר משלם לו את המשכורת. לפיכך, הפתרון המומלץ הוא להעביר את האחריות לידיים של חברת השקעות ולנהל את הכסף בצורה חכמה יותר.

אין תחליף לחברה מקצועית

בשביל לנהל את הכסף טוב יותר צריך להעביר אותו לידיים של חברת השקעות. לחברה כזו יש את הניסיון, הרקע והכלים הנדרשים על מנת לבחור תכנית פעולה ובעזרתה ניתן גם להשוות בין האפשרויות שעל הפרק. בניגוד ליועץ שמייצג את האינטרס של הבנק, בעת העברת הכסף לחברת השקעות אתם אלו שהופכים להיות בעלי הבית.

במילים אחרות, אין תחליף לחברה מקצועית כי היא הגורם היחיד שמסוגל לתווך בין הכסף שלכם לבין אפיקים מניבים. בין לבין, אתם אלו שמחליטים האם ללכת על מסלול השקעה סולידי, לקחת סיכון או לשלב בין העולמות. הדגש צריך להיות על ניצול הניסיון של חברת ההשקעות כדי להפיק תשואה מסכומי הכסף שהצלחתם לגייס ועל מנת להגיע ליציבות.

כמובן שהעברת הכסף לחברת השקעות לא מבטלת את הבעלות שלכם עליו. אתם אלו שנשארים המוטבים היחידים של ההשקעה ולכם יש את המילה האחרונה בכל הנוגע לשימוש בו. בסופו של דבר, לחברת השקעות ולכן יש אינטרס משותף. הדבר היחיד שעליכם לעשות הוא להחליט מתי להעביר אליה את הכסף שהספקתם לחסוך ומומלץ לעשות זאת מוקדם ככל האפשר.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק