פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: זה מה שקורה כשקוסם מציע לשוטר לקנות ממנו סמים

יש כל מיני דברים שלא ממש מומלץ לעשות בזמן מפגש אקראי עם שוטר ברחוב: לקלל אותו, לשים לו רגל, לשפוך עליו דלי מים עם קוביות קרח, לנסות לשדוד לו את האקדח, או במקרה הזה, לנסות ולמכור לו שקית של מריחואנה. הקוסם קאלן מורילי, דווקא חשב שמדובר ברעיון די מצחיק והחליט להשתמש ביכולות הקוסמות הנהדרות שלו בכדי להטריל שוטר אקראי באמצע הרחוב ולבחון כיצד יגיב למראה אדם שאוחז בשקית מלאה בעשב ירוק המציע לו לרכוש אותה.

אם חשבתם לרגע שהשוטר החביב ישקול בחיוב את ההצעה, ישלוף ארנק ויתמקח על המחיר, אתם כמובן טועים. השוטר, שבדיוק עסק בשיחת טלפון חשובה, ניתק אותה במהרה והחל לחתור לנסות ולעצור את “סוחר הסמים”. אלא שמורילי, בזריזות ידיים מפתיעה, הצליח להעלים את השקית כאילו מעולם לא הייתה, ולייצר סיטואציה מגוחכת, הזויה ובשורה התחתונה, די מצחיקה.

כצפוי, התגובות לסרטון שכבר צבר 13 מליון צפיות, לא אחרו להגיע וגולשים רבים טענו לפגיעה בשמו הטוב של השוטר, ופקפקו באמינות הסרטון. בתגובה, מיהר הקוסם להוסיף עדכון בתאור הסרטון ביוטיוב בו הוא מדגיש כי כל המשתתפים בסרטון הם שחקנים וכל קשר למציאות מקרי בהחלט, משמע השוטר הוא לא שוטר והסמים… טוב, אולי הם עדין סמים.

בהינתן המידע הזה, חייבים לציין לטובה את יכולות המשחק של השוטר האמין שנראה ממש כאילו ניהל קריירה של 30 שנה ברחובות וגם נכנס לתפקיד בהצטיינות כשהצליח לפשל בצורה אופיינית ולהניח לאדם התמהוני עם שקית המריחואנה ללכת לדרכו בלי פגע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...