פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: הבחור הזה התחיל לשיר בזמן ההמתנה לרכבת התחתית וסחף אחריו את כל הנוסעים

המקום: הרכבת התחתית של לונדון. הזמן: דקות ספורות לאחר סיום ההופעה של הלהקה הפופ האגדית אירייז'ר שהתקיימה לפני מספר ימים בעיר. אחד המעריצים המרוצים, זמר חובב בשם ניל פרנסיס, המתין שתגיע הרכבת חד עם כמה עשרות אנשים נוספים. פרנסיס כנראה עדין לא התאושש מההופעה הנהדרת של הלהקה האהובה עליו והחל לשיר לעצמו את אחד הלהיטים הגדולים שלה "A Little Respect" שרובכם ודאי מכירים.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

למרבה ההפתעה, תוך שניות ספורות הפך רציף ההמתנה לערב שירה בציבור כששאר האנשים ברציף, חלקם עוברי אורח וחלקם מעריצים נוספים של הלהקה שעשו את דרכם הביתה מההופעה, החלו מצטרפים אליו ושרים בהתלהבות את פזמון הלהיט הקליט ברגע אותנטי ומקסים שיגרום לכם לרצות להצטרף ולשיר בעצמכם. כצפוי, אחד הנוכחים במקום היה מספיק מהיר כדי לשלוף את מצלמת הסמארטפון שלו, לתעד את הסיטואציה המגניבה ולהעלות ליוטיוב.

בשיחה עם BBC סיפר פרנסיס שהוא מאוד אוהב את האקוסטיקה המצוינת בצתעלות הרכבת התחתית והחליט לזרום עם השיר בספונטניות, כמובן, לאחר ששתה משקה אלכוהולי אחד או שניים שאפשרו לו את מפגן המנהיגות והביטחון העצמי המרשימים הללו.

הסרטון המגניב והכיפי הזה גרף כמה מיליוני צפיות מאז עלה לרשת לפני כשלושה ימים, ולאור העובדה שממש כמו בישראל, יצירת קשרים אנושיים מקריים בין בני אדם זרים בתחבורה הציבורית היא לא בדיוק מאורע שכיח, מדובר בהחלט בתענוג גדול.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...