פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה גילה עובדה מאוד מפתיעה על זרם המים בבית שלו

אני לא זוכר הרבה משיעורי הכימיה שלמדתי בתיכון, אבל אם יש משהו שאני די בטוח בו, הוא העובדה שמים הם אינם דליקים, ואמורים לשמש כפיתרון נהדר לכיבוי אש. הסרטון הבא משמיט את הקרקע מתחת לידע הזה שלי, ובעיקר מעלה סימני שאלה גדולים ותהיות לגבי החומרים שעשויים להימצא בצנרת שלנו.

ג’ייקוב האני, בחור אמריקאי המתגורר בצפון דקוטה שבארצות הברית ועובד בשדות נפט בקרבת מקום, גילה לאחרונה תגלית מפתיעה בנוגע לזרם המים בבית שלו, בזמן שהתקלח. לא ברור לגמרי מה הוביל אותו לבצע את הניסוי הזה, אבל בשורה התחתונה, מסבתר שהמים אצלו בבית דליקים.


בסרטון שהעלה ליוטיוב לפני מספר ימים, נראה ג’ייקוב כשהוא מקרב מצת דולק לזרם המים היוצא מהברז, ותוך כמה שניות זרם המים מתלקח לרגע ויוצר כדור אש מפתיע. רגע לפני שניגש להדגמה, ג’ייקוב מספר בתחילת הסרטון: “גיליתי כרגע משהו מוזר בנוגע למים שאנחנו מתקלחים איתם ומשתמשים בהם כדי לצחצח שיניים, וזה בהחלט מוזר, תגידו לי מה אתם חושבים”. הסרטון הזה הפך מיד לויראלי ברשת עם מליוני צפיות בסה”כ בעשרות גירסאות שונות שהועלו לרשת.

מים בוערים

זו לא הפעם הראשונה שגולשים מעלים סרטונים כאלה לרשת, וחיפוש פשוט ביוטיוב יעניק לכם כמה וכמה דוגמאות כאלה. על פי ההערכות, העניין קשור לעובדה שבסביבה מתבצעים קידוחי נפט ותהליכי ייצור של גז טבעי.

ג’ייקוב כנראה לא ישתה בקרוב מים מהברז שלו וכנראה יאלץ להתקלח כשלצידו מטף. בינתיים, אתם מוזמנים לבדוק את זרם המים אצלכם בדירה ולבדוק האם גם הוא מסוגל להתלקח.

תמונות: Daily Mail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...