פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מכה מתחת לחגורה: גברים לומדים מה זה כאב אמיתי

ילדים הם שמחה, ילדים הם ברכה. כולנו אוהבים ילדים במידה מסויימת, בעיקר כל עוד הם לא שלנו, וכל עוד אנחנו צריכים לבלות במחיצת למשך זמן מוגבל אותו אנחנו מגדירים. אולם, אם אתם הורים, או תהיו הורים בקרוב, סביר שתגלו כי המציאות והשהייה במחיצת ילד במשך 24 שעות היא לא תמיד שמחה והילולה. אם אתם לא מבינים על מה אנחנו מדברים, זה בדיוק הזמן לצפות בפרסומת הבאה, לפני שאתם ממשיכים לקרוא.

הפרסומת הנהדרת הזאת של דורקס זכתה לאחרונה בפרס פרסומת השנה בטקס פרסי הפרסום AICP, והיא מנסה להעביר מסר פשוט לגברים: שמרו על עצמכם, כי אם לא תעשו את זה, תאלצו לשמור על עצמכם כשיהיה לכם ילד.

הפרסומת מציגה סדרת אירועים לא נעימים בהם גברים נפגעי פעם אחר פעם באזור הרגיש שלהם, בעקבות השתוללות יתר לא צפויה מצד הילדים שלהם. הסרטון אותו יצר הבמאי פול סנטנה מלווה בפס קול דרמטי ומרגש של הסונטה ה-14 של בטהובן הידועה גם בכינויה 'סונטת אור הירח', פסקול המעניק לפרסומת אוירה מלודרמטית המקצינה את הקטעים הקומיים המלווים אותה בהילוך איטי, קטעים הנקטעים בכל פעם רגע לפני שהגבר האומלל באותה סצינה, עומד לחוות כאב נוראי באזור הביצים.

אם להיות כנים, התסריט של סנטנה הוא אכן משעשע, אבל בטח שלא מקורי. המסר על פיו "אם לא תשימו קונדום, זה מה שהילדים העתידיים שלכם מכינים עבורכם"  הוא לא שיא המקוריות, ואחת הפרסומות הכי עתיקות בעולם הפרסומות של הנישה הזאת, כבר עשתה את זה הרבה לפני כשהציגה ילד שמשתגע באמצק קניות עם אביו בסופר, ומתחיל להשתולל רק כי אביו לא מוכן לרנות לו חטיף.

בכל אופן, הביצוע בפרסומת הנוכחית נהדר, ובלי קשר לרמת המקוריות שלה, הפרסומת פשוט כיפית לצפייה ומעבירה את המסר השנוי במחלוקת בצורה מייטבית, עם הומור וקריצה. ילדים זה אחלה, כל עוד אתם מוכנים אליהם ובאמת רוצים אותם, אז אל תעשו שטויות במיטה ואם כבר החלטתם ללכת על זה, אל תשכחו לרכוש מגן ליהלומים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...