פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טריילר מעולה לסרט החדש של סופרמן 'איש הברזל' (מומלץ)

הטריילר החדש של סופרמן תפס אותי לא מוכן. בתור מישהו שלא קורא בדרך כלל ידיעות על סרטים חדשים האמורים לעלות לאקרנים,  החלטתי שאני חייב לראות את הטריילר לסרט החדש בעיקר בגלל נתוני הצפיות הלא הגיוניים שנרשמו לקדימון שיצא רק אתמול. תוך יממה אחת צבר הסרטון מעל 2.5 מיליון צפיות. נתון מרשים לכל הדעות.

הגרסה החדשה של סופרמן, "איש הפלדה" יוצרת ציפייה רבה בקרב מעריצי הקומיקס בכלל וסופרמן בפרט, ומציבה רף ציפיות גבוה מאין כמותו מהבמאי זאק סניידר (שביים גם את "300") ומהמפיק, כריסטופר נולאן, שעזר בכתיבת התסריט ועומד מאחורי "האביר האפל". נראה  בהוליווד מנסים לפתוח שוב דף חדש בסדרת הסרטים הבלתי נגמרת הזאת, ולספר לנו שוב, בפעם המי יודע כמה את סיפורו של האיש והגלימה קלארק קנט, שעל אף שדמותו הרגילה ודמות גיבור העל שלו נראות אותו הדבר, איש לא עולה על זה. אולם, בדיוק כמו המגמה בסרט "באטמן" האחרון, האביר האפל, דמותו של קלארק קנט מוצגת הפעם כדמות אפלה, קודרת וריאליסטית יותר מאי פעם.

הסרט וצג לראשונה בישראל בתאריך  13.6.2013. יש לכם חצי שנה לנסות ולנחש האם תהיה זו בכורה מחודשת מוצלחת, או כישלון חרוץ. אם לשפוט על פי הטריילר המעולה, אנו צפויים לסרט עם הפתעות רבות, ועלילה בכיוון קצת אחר מזה שהתרגלנו אליו.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...