אמנית מייקאפ ציירה ג’ינס על גופה של דוגמנית וביקשה ממנה ללכת ברחוב בחוטיני

אמנית המייקאפ הצרפתיה מארי P ביקשה למצוא דרך יצירתית ומקורית בכדי לקדם את העבודות שלה. עולם האופנה מלא בטרנדים שונים ומשונים, אולם אפשר להניח בסבירות גבוהה, שאת הרעיון הנועז הבא עדין לא יצא לכם לראות כשהוא חולף על פניכם ברחוב.

לצורך המשימה, גייסה מארי דוגמנית יפה וחטובה שהתבקשה לשוטט ברחובות בעיר ליל שבצרפת עם מכנסי ג’ינס מיוחדים שיצרה עבורה אמנית המייקאפ. אז מה כל כך מיוחד ברעיון הזה? ובכן, בעיקר העובדה שמכנסי הג’ינס שלבשה הדוגמנית אינם כוללים שום סוג של בד, אלא צויירו באמצעות איפור על החלק התחתון והחשוף של גופה, כשבפועל היא לובשת רק חוטיני.


חמושה בחוטיני הלבן ובמכנסי הג’ינס המצוירים, יצאה הדוגמנית לרחובות במטרה לבדוק האם עוברי האורח ישימו לב שהיא בעצם חצי עירומה. הסרטון הפרובוקטיבי הזה מתעד את התגובות של העוברים הושבים למראה מכנסי הג’ינס המצויירים. כמובן, מרבית האנשים כלל לא שמו לב לעניין, אבל אלה שכן לא יכלו שלא לסובב את ראשם ולנעוץ מבטים בשיבנה ובחלק התחתון של גופה של הדוגמנית האמיצה.

לא ברורה לנו מטרת הסרטון הזה מלבד יצירת באז ויראלי כלשהו, שכן אין שום מסר חכם או מתוכחם מאחוריו, אך כצפוי, הנוסחה המנצחת הכוללת דוגמנית נאה, חוטיני קצרצר וגוף נשי חשוף עושה את העבודה גם הפעם, כשהסרטון המוזר הזה גרף קרוב לארבעה מליון צפיות בתוך ארבעה ימים בלבד מאז עלה לרשת. מוזמנים לבקר בעמוד הפיייסבוק של מארי P.

לייק לפטריה בפייסבוק