פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טריקים פשוטים שיעזרו לכם לשמור על סדר

משמעותי באיכות החיים שלנו

לא סתם אנשים רבים אומרים שסדר הוא אבן יסוד משמעותית בדרך שלנו להצלחה – אדם מסודר יודע למצוא את הדברים שלו ולהתמצא במרחב אבל יותר מזה, הוא יודע לאיזה כיוון הוא מתקדם. שמירה על סדר וארגון יכולים להקל עלינו מאוד את החיים היומיומיים ולאפשר לנו להתפנות לעיסוקים משמעותיים יותר – כתיבת הרעיונות שלנו, קריאה מהנה של איזה ספר טוב, בילוי עם הילדים ואפילו שוטטות נעימה בטבע. אבל כמובן, שמבלי שנמצא את המפתחות לדירה, לא נוכל לעשות את כל הדברים האלה.

בשביל לעזור לכם להתמצא קצת יותר בין הכל הבלגן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיאפשרו לכם למצוא את כל מה שאתם צריכים כשאתם יוצאים מהבית. בהצלחה!

Credit: Freepik

תתחילו מהדברים הקטנים

האמת היא, שסדר אמיתי מתחיל בדברים הקטנים. אם אתם רוצים לשקוע לשגרה מאורגנת ונוחה, יכול להיות ששווה לכם להתחיל מלסדר את המיטה כל בוקר, לוודא שאין כלים בכיור לפני שאתם הולכים לישון ולדאוג אחת לכמה ימים שהחפצים שלכם עומדים במקומם. התחזוקה השוטפת הזאת היא חשובה מאוד – היא נותנת תחושה של מסגרת ויותר מזה, שימו לב עד כמה המעשים הקטנים האלה יכולים לחסוך לכם בלגן. בשורה התחתונה, אין מישהו שלא יהנה להיכנס למיטה מוצעת ומסודרת ואין מישהו שלא ישמח לקום בבוקר בלי כלים שצריך לשטוף – איכות החיים שלכם תשתפר, בהתחייבות.

תמצאו מיקום קבוע לחפצים חשובים

אם אתם מאותם האנשים שמתעכבים ליד הדלת שעות כי אתם לא מוצאים את המפתח, הטלפון או הארנק – יכול להיות ששווה לכם למצוא פינה קבועה לדברים האלה. יכול להיות מדובר בסלסלה, מתלה, או כל דבר שיהיה לכם נוח למקם ליד הדלת. ברגע שיהיה לחפצים החשובים שלכם מקום קבוע ותתרגלו למקמם בהתאם – כנראה שיהיה לכם הרבה יותר קל לפתוח את דלת הבית ולצאת. טיפ נוסף שלנו – הדבר אמנם נוגע לפריטים שאתם צריכים למצוא רגע לפני שאתם יוצאים מהבית, אבל האמת היא שהוא נוגע למעשה גם לכל שאר החפצים שלכם. תארגנו את המגירות לפי נושאים, את מדפי הארון לפי סוגי בגדים ואת הבית בכללותו באופן שיהיה לכם נוח לבצע בו שימוש. זה לא ייקח יום או יומיים, אבל תהיו בטוחים שזה יהיה שווה את זה.

תשתמשו בארנק

הכסף שלנו בסופו של דבר הוא מהדברים שהכי מבאס לאבד. לחלקנו יש "חורים בכיסים" וכל מטבע או ערימת מטבעות שהם מקבלים מוצאת את דרכה לרצפה עם חלופת הימים. רכישת ארנק איכותי יכולה לפתור את הבעיה הזאת ועל הדרך לאפשר לכם לשמור על סטייל. חנויות אינטרנטיות רבות בינהן עדן ארנקים מציעות למכירה ארנק לגבר או לאישה בשלל סגנונות עיצוביים וגדלים שיאפשרו לכם למצוא את הארנק המושלם. אז באיזה ארנק תבחרו?

תקדישו יום שבועי לנקות את כל הבלגן

תחזוקה שוטפת תהיה כמובן הדבר שיפריד אתכם מהצלחה לכישלון מוחץ. בשביל לוודא שהבית שלכם עומד על קנו חשוב שתקצו יום שבועי אחד שבו תסדרו את כל החפצים התועים שמצאו את דרכם לפינות נסתרות בחדר, בארון או מתחת לכריות הסלון. אם תתמידו תהיו בטוחים שזה לא ייקח לכם יותר מידי זמן ומצד שני, בית שלא סודר כמה חודשים – יזדקק כנראה ליום ניקיון אינטנסיבי שלרובנו אין את הכוחות הנפשיים לעשות. לסיכום, התמדה תחסוך לכם הרבה עוגמת נפש, טרחה ומאמץ מיותר.

ועכשיו, כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק להתחיל – מאמינים בכם!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...