פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הקליפ הזה ל"שיר התרנגולת" הוא אחד הדברים היותר הזויים שיצאו מגבולות סין

לאורך ההיסטוריה של המוזיקה, ישנם לא מעט שירים שהעולם לא היה אותו עולם אחריהם, אלא שלא תמיד מדובר במשהו חיובי במיוחד. בעוד להקות כמו קווין, פינק פלויייד, ביטלס ואחרות שינו את פני המוזיקה לנצח, בעידן הרשתות החברתיות, דווקא יציאה מטופשת וגאונית כמו "גנגנאם סטייל" יכולה להשפיע על האנושות הרבה יותר מעוד שיר איכותי.

הלהיט הסיני ההזוי והמטורף הבא כנראה לא ירשם בדברי הימים של המוסיקה, אבל באלה של האינטרנט – בהחלט. מדובר בלהקת בנות סינית בשם Wang Rong המבצעת את שיר התרנגולים, או בשמו הרשמי "Chick Chick". בקליפ הנוראי הזה, שצבר כבר למעלה משני מליון צפיות, לבושות בנות הלהקה  כמו תרנגולות, מפזזות חמש מילים בסה"כ ומשלימות את שאר הזמן בקריאות קו-קו-ריקו וחיקויים נוספים של חיות משק.

הקליפ הזה הוא ללא ספק זוועה מוזיקלית, שהיא כל כך גרועה עד שמתקבל האפקט ההפוך והלא הגיוני, ופשוט אי אפשר להפסיק לצפות בו. כמובן, ככל שהסרטון מתקדם, אתם צפויים למחזות קשים יותר לצפייה, עד שבסופו של דבר יקרה אחד מהשניים: תקומו מהכסא ותתחילו לרקוד ולצווח כמו תרנגולים, או לחילופין, תקבלו החלטה שקולה ומתבקשת לשים קץ לחייכם. סתם צחקנו. אל תעשו את זה. פשוט הסיתו את המבט מהמסך, ולאט לאט חייכם ישובו לקדמותם.

לסיכום, זה מה שכתבו בנות הלהקה בתאור הסרטון ביוטיוב (תרגום חופשי מסינית): "החוויה המוזיקלית הניסיונית הזאת היא קומדיה שעולה על כל דמיון, תגרום לכם לתחושות חסרות תקדים ותערער את כל מה שידעתם על שירים פופולאריים, מכו שאלוהים התכוון". מה שהן אמרו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...